Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

eMAG

Dołączona gwarancja: szczegóły

Klienci indywidualni: 36 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Karta graficzna GeForce GT do multimediów
Karta graficzna marki Gigabyte oparta na chipsecie nVidia GeForce GT 740 ze złączem PCI-Express 3.0, wyposażona w 1 GB pamięci RAM DDR5, chłodzona za pomocą radiatora i dużego wentylatora. Charakteryzuje się szyną danych 128 bit. Posiada wyjścia na monitor przez 2 złącza DVI-D Dual Link, HDMI oraz D-Sub. Ultra Durable 2 Zastosowanie wyłącznie wysokiej jakości komponentów pozwoliło na stworzenie stabilnej i niezawodnej karty graficznej. Na technologię Ultra Durable 2 składają się kondensatory aluminiowo-polimerowe, cewki z rdzeniem ferrytowym oraz tranzystory MOSFET o niskim RDS(on). Mniejsze generowanie ciepła - tranzystory MOSFET z niskim RDS wyróżnia niska rezystancja a w konsekwencji niższe zużycie prądu i mniejsza ilość generowanego ciepła. Niższe straty energii - zastosowane cewki z rdzeniem ferrytowym charakteryzują się lepszą wydajnością energetyczną w porównaniu do tradycyjnych cewek. Dłuższa bezawaryjność - użyte kondensatory aluminiowo-polimerowe pozwoliły na wydłużenie pracy urządzenia. OC GURU II Technologia inteligentnej kontroli szybkości procesora sprawia, że GPU pracuje z najwyższą wydajnością, a gra osiąga najwyższą możliwą ilość klatek. Technologia oferuje nowy poziom personalizacji, dając kontrolę nad temperaturą, regulacją napięcia i overclocking. Architektura GPU
Architektura GPU została zaprojektowana od podstaw, nie tylko pod kątem zapewnienia maksymalnej wydajności w najnowszych grach DirectX 11, ale również w celu zapewnienia optymalnej wydajności w przeliczeniu na wat zużywanej energii. Nowy multiprocesor strumieniowy SMX jest bardziej wydajny, niż multiprocesor poprzedniej generacji, a nowy silnik geometryczny rysuje trójkąty szybciej. Rezultatem jest światowej klasy wydajność i najwyższa jakość obrazu zamknięte w eleganckiej i energooszczędnej karcie graficznej. Dwa nowe tryby antyaliasingu: FXAA oraz TXAA Funkcja antyaliasingu wygładza postrzępione krawędzie, jednak może być obciążająca i może niekorzystnie odbijać się na częstotliwości generowania klatek. FXAA to nowa technologia antyaliasingu, która pozwala otrzymać piękne, gładkie linie, przy minimalnym wpływie na wydajność.
Drugi tryb, TXAA jest opcją dostępną w grze, która łączy technologię MSAA, filtrowania tymczasowego i przetwarzania końcowego dla jeszcze wyższej jakości wizualnej. Technologia NVIDIA PhysX Pełna obsługa technologia NVIDIA PhysX umożliwia obcowanie z zupełnie nową klasą fizycznej interakcji, gwarantującą bardziej dynamiczne i realistyczne wrażenia w grach na komputerach z układami GeForce. Dzięki układowi GPU NVIDIA GeForce w swoim komputerze PC, doświadczysz dynamicznych efektów PhysX, takich jak piekielne eksplozje, reagujące na przebieg gry szczątki, realistyczna woda i postacie wyglądające jak żywe.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

ogólne

Slot PCI-Express 3.0 x16
Typ chipsetu NVIDIA GeForce GT 740
Typ urządzenia Multimedia
Maksymalna rozdzielczość 4096 x 2160

procesor

Producent chipsetu NVIDIA
Linia: nVidia GeForce GT 700
Technologia Produkcji (nanometr) 28
Częstotliwość procesora (MHz): 1072

pamięć

Typ pamięci GDDR5
Szyna pamięci 128
Częstotliwość pamięci (MHz) 5000

inne cechy

Obsługa DirectX (wersja) 12
Wsparcie OpenGL (wersja) 4.4
Technologie nVIDIA Adaptive V-Sync nVIDIA GPU Boost nVidia PhysX nVIDIA 3D Vision

złącza

Złącze D-sub 15-pin 1
DVI 2
HDMI 1
Złącze zasilania 6 Pin

Układ chłodzenia

Typ chłodzenia (aktywny / pasywny) Aktywny
Cooler Tak

Producent: Gigabyte

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.