Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Depresja jest chorobą naszych czasów, która dotyka coraz większą ilość osób. Proponowana publikacja opisuje problem i proponuje sposoby jego przezwyciężenia. "Katolicki przewodnik po depresji", ukazuje jak odzyskać radość życia. Odpowiada na pytanie: jak święci, sakramenty i psychiatria mogą pomóc wyrwać się spod wpływu depresji i odzyskać harmonię życia.

"Katolicki przewodnik po depresji" jest publikacją skierowaną do wszystkich Czytelników, których dotyka ten problem. Także do ich bliskich, krewnych i przyjaciół, którzy chcieliby lepiej zrozumieć, przez co przechodzą chore na depresję osoby. Może okazać się pomocą dla księży i duszpasterzy. Z pewnością zainteresuje również wszystkie osoby, zajmujące się leczeniem osób psychicznie chorych, które chciałyby lepiej zrozumieć swoich pacjentów. To poradnik, który podpowiada jak należy postępować w czasie leczenia. Proponuje różne metody przezwyciężenia choroby. Może uzupełniać leczenie prowadzone przez kompetentnych lekarzy i terapeutów, pod warunkiem zaakceptowania przez nich tychże metod. Powinien być traktowany jako uzupełnienie, a nie za zamiennik kierownictwa duchowego i innych metod pracy duszpasterskiej.
Ludzie chorzy, a zwłaszcza chorzy psychicznie, bardzo często unikają szukania profesjonalnej pomocy medycznej.
Mamy nadzieję, że nasza książka przekona cierpiących na depresję, aby jak najszybciej zwrócili się po fachową konsultację psychiatryczną

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2013
Autor Aaron Kheriaty
Wydawca M
Format 200x140
Rodzaj Filozofia, religia, socjologia
Język polski
Ilość stron 340
Podkategoria Literatura religijna, teologia
ISBN 9788375956221

Producent: M

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.