Opinie klientów:

Sprzedawane przez: eMAG

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Podobne produkty

Opis


Pisz na dowolnym urządzeniu Pisanie na smartfonie, tablecie lub innym urządzeniu bezprzewodowym Bluetooth jest możliwe z zachowaniem komfortu i wygody porównywalnym do pisania na komputerze stacjonarnym.
K380 Multi-Device to bezprzewodowa klawiatura łącząca się ze wszystkimi urządzeniami z bezprzewodową technologią Bluetooth® obsługującymi klawiatury zewnętrzne. Bezprzewodowa technologia Bluetooth Zgodność z wieloma platformami Windows®, Mac®, Chrome OS™, Android™, iOS®, Apple TV® Easy-Switch Możesz połączyć się jednocześnie z maksymalnie trzema urządzeniami, np. komputerem z systemem Windows, telefonem iPhone® lub tabletem z systemem Android. Wystarczy dotknąć przycisk, aby rozpocząć pisanie na innym urządzeniu. Dwuletnia żywotność baterii Klawiatury K380 Multi-Device można używać przez długi czas dzięki dwóm wytrzymałym bateriom alkalicznym AAA, dostarczanymi wraz z urządzeniem. Być może nawet zapomnisz, że klawiatura jest zasilana bateriami!
Podana żywotność baterii klawiatury odnosi się do około dwóch milionów naciśnięć klawiszy w ciągu roku, w typowych warunkach pracy biurowej. Wyniki uzyskiwane przez poszczególnych użytkowników mogą być różne.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Kolor Niebieski

Producent: Logitech

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.