Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Zapomnijcie o brylantach - to czekolada jest najlepszym przyjacielem dziewczyny!

Niektóre kobiety są uzależnione od zakupów, inne nigdy nie mają dość szampana. Są takie, które lubią usiąść z dobrą książką, inne wolą wyjść wieczorem z domu. A Lucy Lombard nie może żyć bez czekolady. Gęsta, kremowa, słodka, przepyszna czekolada jest niezastąpiona. W dodatku potrafi wszystko wyleczyć, od złamanego serca po ból głowy. Tę miłość Lucy podzielają trzy najlepsze przyjaciółki: Autumn, Nadia i Chantal. We cztery tworzą doborową grupę - Klub Miłośniczek Czekolady. Zawsze gdy pojawia się kryzys, spotykają się w swoim sanktuarium - kafejce Czekoladowe Niebo. Kiedy chłopak, który obiecuje wierność, nadal zdradza, szef flirtuje, mąż okazuje się nałogowym hazardzistą, a w małżeństwie brakuje miłości, można się zwierzyć przyjaciółkom i wzmocnić nadwątlone siły czekoladą.

"Klub Miłośniczek Czekolady" Carole Matthews to powieść smakowita, zabawna i wzruszająca. Losy czterech niepowtarzalnych kobiet z całkowicie rożnych światów jednoczy uzależnienie od czekolady.

"Urocza, ciepła opowieść".
Daily Express

"Rada dla tych, którzy zaczną czytać tę książkę - koniecznie miejcie pod ręką dużą tabliczkę czekolady". To znakomita lektura, dzięki której uwierzycie w siłę przyjaźni i miłości".
News of the Word

"Nie sposób się oderwać od książki z czekoladowym posmakiem. Nie odłożysz jej, dopóki nie skończysz, podobnie jak tabliczki boskiej mlecznej czekolady".
ET Life Magazine

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2011
Autor Carole Matthews
Wydawca G+J Gruner+Jahr
Format 206x140
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 356
Podkategoria Literatura kobieca
ISBN 9788362343218

Producent: G+J Gruner+Jahr

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.