Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Podobne produkty

Opis

Komentarz składa się z dwóch tomów.

W tomie I skomentowane zostały przepisy ustawy - Kodeks pracy. Uwzględniono w nim liczne zmiany przepisów, które miały miejsce od ostatniego wydania w 2011 r.

Czytelnik znajdzie tu również bogaty wybór orzecznictwa Sądu Najwyższego - także wyroki niepublikowane, Trybunału Konstytucyjnego oraz Trybunału Sprawiedliwości. Na potrzeby praktyki zamieszczone zostały wzory podstawowych oświadczeń stron stosunku pracy oraz informacje o opodatkowaniu świadczeń pracowniczych.
W drugiej części Tomu I zamieszczono ponadto dziewiętnaście podstawowych aktów prawnych niezbędnych do stosowania przepisów prawa pracy w praktyce.

Tom II po raz pierwszy został przygotowany w wersji elektronicznej i zawiera najważniejsze regulacje obowiązującego w Polsce prawa europejskiego.

Akty prawne są prezentowane w wersji angielskiej (oryginalnej) i wersji polskojęzycznej dla lepszego odbioru w konwencji "strona do strony", czyli wersja oryginalna na jednej stronie i wersja tłumaczona na stronie drugiej, widoczne na ekranie monitora. Są to zarówno akty ponadkodeksowe - Traktat o funkcjonowaniu Unii Europejskiej i rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 492/2011 w sprawie swobodnego przepływu pracowników wewnątrz Unii - jak i dyrektywy, które były wzorcem zmian w polskim prawie pracy.

Zawartość tomu II jest dostępna wyłącznie dla czytelników Komentarza do kodeksu pracy po wpisaniu zamieszczonego w książce (tom I) kodu aktywacyjnego. Dla tomu II została stworzona specjalna strona internetowa.
W Tomie II czytelnik otrzyma również bogaty wybór orzecznictwa Trybunału Sprawiedliwości.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2014
Autor Kazimierz Jaśkowski, Eliza Maniewska
Wydawca Wolters Kluwer Polska
Rodzaj Prawo, administracja
Język polski
Ilość stron 1240
Podkategoria Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych
ISBN 9788326431906

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.