Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

DVDmax

Podobne produkty

Opis

Kosmos - Tajemnice Wszechświata - kompendium wiedzy na temat aktualnych badań i kierunków rozwoju nauki w dziedzinach astrofizyki, kosmologii, astronomii i astronautyki. Zeszyt wraz z serią filmów "Kosmos", na płytach DVD, prezentuje pełny obraz wiedzy na temat otaczającego nas Wszechświata. Do każdego zeszytu jest dołączony film, w którym znani naukowcy, w przystępny dla każdego sposób, opisują naturę Wszechświata.

Wielkim atutem filmów z serii "Kosmos" są komputerowe animacje i unikatowe zdjęcia uzyskane z Kosmicznego Teleskopu Hubble'a oraz największych naziemnych teleskopów. Artykuły w piśmie są uzupełnieniem i rozwinięciem informacji zawartych na płycie DVD. Nasi czytelnicy znajdą tu zarówno wiedzę encyklopedyczną, jak i ciekawe, bogato ilustrowane artykuły, przedstawiające najnowsze osiągnięcia nauki oraz hipotezy próbujące wyjaśnić tajemnice natury, do tej pory ukryte przed nami.

Jeszcze 10 lat temu nasza wiedza o planetach okrążających inne niż Słońce gwiazdy ograniczała się do zaledwie kilku obiektów. Światy te nie były w niczym podobne do naszej rodzimej planety. Dzisiaj wiemy, że planety te, okrążając gwiazdy po bliskiej orbicie, rozgrzewają się do ogromnych temperatur, a w ich atmosferach wieją gwałtowne huragany. Najnowsze sposoby obserwacji dostarczyły jednak dowodów na istnienie planet o masie podobnej do Ziemi. Czy istnieje na nich życie? Czy naukowcy zdołają odnaleźć "drugą Ziemię"?

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Język Dolby Digital 2.0 polski Dolby Digital 2.0 czeski
Kategoria Dokumentalne

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika DVD
Czas trwania 45

Producent: GM Distribution

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.