Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

W głowie Alexandry Clarkson pojawiają się przerażające wizje i krwawe sceny. Dziewczyna usiłuje znaleźć racjonalne wytłumaczenie. A może to umysł płata jej figle, przywołując straszliwe obrazy z czasów, gdy badała sekty i rytuały religijne?

Jednak gdy jej matka Patsy popełnia samobójstwo, nie zostawiwszy żadnej wiadomości, Alex zaczyna podejrzewać, że prześladują ją zapomniane wydarzenia z dzieciństwa. Detektyw Daniel Reed był ostatnią osobą, która rozmawiała z Patsy. Wyjawia Alexandrze przerażającą tajemnicę matki z przeszłości. Razem jadą do Kalifornii, krainy wina, by odkryć prawdę o tragedii sprzed lat. Ledwie jednak tam się pojawiają, Alex zostaje wciągnięta w poszukiwania obłąkanego zabójcy.

"Upajające napięcie z domieszką obsesji, intensywny smak rodzinnej tajemnicy, odrobina morderstwa, bogaty bukiet postaci zamieszkujących krainę wina - Sonomę. Znakomita lektura na jedną bezsenną noc! Najlepiej serwować ją z kieliszkiem ulubionego wina."
Alex Kava

"Osadzona w ośrodku przemysłu winiarskiego w Kalifornii powieść Krwawe wino jest tak tajemnicza i wyborna jak świetne cabernet."
Linda Castillo

Erica Spindler napisała ponad trzydzieści powieści, które ukazały się w wielomilionowym nakładzie. Książki były bestsellerami "New York Timesa", "USA Today" i Amazon.com, przetłumaczono je na ponad dwadzieścia języków. Autorkę uhonorowano prestiżową nagrodą Daphne du Maurier i dwukrotnie wyróżnieniem Kiss of Death. Thriller ?Złodziej tożsamości? został nominowany do Romantic Times Book Reviews Award.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2010
Autor Erica Spindler
Wydawca G+J Gruner+Jahr
Format 170x107
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 496
Podkategoria Literatura sensacyjna, kryminał, horror
ISBN 9788362343881

Producent: G+J Gruner+Jahr

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.