Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Opis

Najsłynniejszy pies w historii kina, zdobywca serc widzów na całym świecie, wraca na ekran. Tym razem w zupełnie nowej, uwspółcześnionej, ale równie pasjonującej wersji przygód. Rodzina Turnerów (tata, jego nowa żona, mała Jenifer i nastoletni Matt) opuszcza wielkie miasto i wyrusza na pustkowia Wirginii, aby tam - na wsi - rozpocząć nowe życie. Przeprowadzka nie jest łatwa dla nikogo, zwłaszcza dla Matta, który w nowym otoczeniu czuje się zagubiony i bardzo samotny. Na szczęście znajduje nieoczekiwanego sprzymierzeńca w bezdomnym czworonogu, który obdarza chłopca szczególną przyjaźnią. Niezachwiane przywiązanie psa pomaga mu przezwyciężyć trudne chwile i... przeżyć niebezpieczne przygody.

Zobacz, jak przygarnięty collie broni Matta przed atakiem wilków, ratuje z kipieli wodospadu, albo po prostu łasi się do swego przyjaciela, a przekonasz się, że Lassie to więcej niż opowieść o przyjaźni chłopca z psem – to wzruszająca opowieść o przyjaźni chłopca z najbardziej niezwykłym psem na świecie!

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Daniel Petrie
Kraj pochodzenia USA
Język Dolby Digital 5.1 angielski Dolby Digital 2.0 czeski Dolby Digital 2.0 węgierski Dolby Digital 2.0 niemiecki Dolby Digital 2.0 szwedzki Dolby Digital 2.0 holenderski
Kategoria Przygodowe
Płeć Przygodowe

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika DVD
Rok / data wydania 1994
Czas trwania 94

Producent: Imperial

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.