Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Baltrade

Dołączona gwarancja: szczegóły

Konsument: 24 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Latarka diodowa everActive FL-300 o mocy 300 lumenów

FL-300 to pierwszy model z linii latarek everActive. Maksymalna siła światła na poziomie 300 lumenów i zasięgu 120 metrów oraz zasilanie trzema popularnymi cienkimi paluszkami R03 / AAA powodują, że FL-300 doskonale się sprawdzi przy codziennym jak i okazjonalnym użytkowaniu. Światło o sile 300 lumenów w zupełności wystarczy, aby swobodnie poruszać się w całkowitych ciemnościach. Latarka posiada również dodatkowe, bardziej oszczędne tryby pracy o niższej mocy światła.

W wielu latarkach konkurencyjnych marek zastosowano diody Cree starszego typu (XR-E, XP-E, XP-G, XM-L) - everActive FL-300 korzysta z nowszej i wydajniejszej diody Cree XP-G2 co pozwoliło na uzyskanie większej ilości światła przy zachowaniu podobnych czasów pracy.

Latarka posiada 5 trybów pracy:
- 100%
- 75%
- 33%
- migający
- SOS

Soczewka latarki generuje równomierny strumień światła. Konstrukcja modelu umożliwia płynną regulację skupienia wiązki światła (focus/zoom).

FL-300 zasilana jest trzema cienkimi paluszkami R03 / AAA - (nie załączone). Do zasilania latarki można stosować baterie alkaliczne i akumulatorki.

Obudowa latarki everActive FL-300 została wykonana z wytrzymałego aluminium, pomalowanego na srebrny kolor. Dzięki gumowym o-ringom jest odporna na warunki atmosferyczne. Nakrętka z włącznikiem posiada zaczep pozwalający na dopięcie zawieszki na rękę (zawieszka w komplecie).

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Cechy ogólne

Materiał wytrzymałe aluminium
Zasilanie Bateryjne
Typ źródła światła LED
Rodzaj baterii: 3 x AAA (R03)

Dane techniczne

Jasność 300 lumenów

Producent: everActive

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.