Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Zarobił 100 milionów dolarów, zanim zdążył oddać pierwszy rzut wNBA. Żadnemu debiutowi whistorii sportu nie towarzyszyły tak wyśrubowane do maksimum oczekiwania. On jednak poradził sobie ztą prawie niemożliwą do udźwignięcia presją.

Dziś ma na swoim koncie już dwa mistrzowskie pierścienie, poprawia kolejne rekordy nie do pobicia inależy do trójki najlepiej rozpoznawalnych sportowców świata. Ale jego droga na szczyt nie była usłana różami: dzieciństwo wslumsach, trudne lata wCleveland, przegrane kluczowe mecze, zarzuty o„brak genu wygrywania” inienawiść fanów po ogłoszeniu The Decision oprzejściu do Miami.

Wyjątkowa biografia prosto zserca NBA. Owoc kilkudziesięciu wywiadów zsamym LeBronem, zjego najbliższymi, przyjaciółmi, kolegami zparkietu iwspółpracownikami.

Drugie wydanie książki zostało uzupełnione oopis przegranych przez Heat finałów sezonu 2013/2014 ipowrót Jamesa do Cleveland.

Michael Jordan był najlepszym snajperem w historii basketu, a LeBron James jest prawdopodobnie najlepszym koszykarzem.
Scottie Pippen

Znamy się 15 lat, razem śledziliśmy w USA debiut LeBrona Jamesa. Przez wiele lat z prawdziwą pasją czytałem jego korespondencję z parkietów NBA, ale to, co najlepsze – ta książka – było dopiero przede mną.
Michał Pol, redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego”

Marcin zawsze powtarzał, że LeBron James wejdzie na sam szczyt NBA – był o tym przekonany nawet we wczesnych etapach jego kariery, kiedy tak wielu dziennikarzy zwątpiło w jego wielkość. Eric Pincus, „Los Angeles Times”

Marcin Harasimowicz to kopalnia wiedzy o NBA.
Zeno Pisani, „La Gazzetta dello Sport”

Marcin jest z nami na miejscu i stąd relacjonuje polskim kibicom rozgrywki NBA. Jego olbrzymią wiedzę najlepiej widać w tej właśnie książce.
Larry Coon, ESPN

Marcin poświęcił tej książce wiele miesięcy pracy. Naprawdę kocha i rozumie tę grę.
Antonio Martin, „Marca"
Marcin Harasimowicz – dziennikarz sportowy, pisarz komediowy, aktor, producent igospodarz hitowych wpołudniowej Kalifornii stand-up shows. Autor książki Los Angeles Lakers. Złota historia NBA oraz dziennikarz akredytowany na mecze Lakers iClippers. Publikował między innymi na łamach „Przeglądu Sportowego”, „MVP”, „Playboya” i„Daily Mail”, pracował też dla BBC Sports oraz światowej edycji „Four Four Two”. Jest współgospodarzem popularnego podcastu komediowo-sportowego Soccer Comics. Mieszka wLos Angeles.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2015
Autor Marcin Harasimowicz
Wydawca Wydawnictwo Sine Qua Non
Format 215x150
Rodzaj Historia
Język polski
Ilość stron 320
Podkategoria Biografie
ISBN 9788379244126

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.