Opinie klientów:

Sprzedawane przez: eMAG

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Lierac Prescription Koncentrat dwufazowy przeciw niedoskonałościom 15 ml. Nowoczesne kosmetyki dermatologiczne Lierac Prescription to wyjątkowe rozwiązanie problemów skóry, oparte na 3 zasadach doskonałości: bezpieczeństwie, wyjątkowej skuteczności, przyjemności stosowania. Lierac Prescription to doskonałe połączenie aktywnych składników w idealnych stężeniach. Skuteczność została potwierdzona w badaniach klinicznych, przeprowadzonych pod kontrolą dermatologiczną.

Unikalny składnik - głębinowa woda morska o udowodnionych właściwościach naprawczych i regeneracyjnych, niezwykle czysta i bogata w składniki mineralne. Odznacza się naturalnie wysoką zawartością manganu i krzemu, dzięki czemu posiada szczególne właściwości naprawcze i regenerujące. Jest znakomicie tolerowana przez skórę.
Nowatorskie formuły - formuły zawierające idealne proporcje, ściśle wyselekcjonowanych składników o właściwościach biomimetycznych, wykazujących wysokie podobieństwo do składowych skóry. Dzięki temu są doskonale przyswajalne, również przez skórę wrażliwą. Preparaty przeznaczone dla skóry nadwrażliwej i nadreaktywnej zawierają minimum składników, co przyczynia się do uzyskania formuł w 100% aktywnych. Przeprowadzone testy potwierdziły, że produkty Prescription są hypoalergiczne i niekomedogenne (nie powodują powstawania zaskórników). Lierac Prescription to kosmetyki bez parabenów i syntetycznych barwników, bezzapachowe lub z zastosowaniem bezpiecznych substancji zapachowych - bez składników z listy substancji potencjalnie alergizujących. Zawierają minimalną, niezbędną ilość substancji konserwujących. Opakowania produktów zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa.
Unikalna technologia - opatentowana, innowacyjna technologia SKRL3 LIERAC, dzięki której skóra odzyskuje naturalną równowagę, właściwą strukturę i odporność. SKRL3 łączy w sobie: głębinową wodę morską o właściwościach naprawczych i regeneracyjnych, prebiotyk, sprzyjający utrzymaniu równowagi naturalnej flory bakteryjnej skóry i wzmacniający naturalne systemy obronne skóry, biotechnologiczny cukier, sprzyjający zatrzymaniu wody w naskórku.
Lierac prescription koncentrat dwufazowy przeciw niedoskonałościom
Skład
14,7% kalamina + hydroksykwasy + kwas azelainowy nowej generacji + cynk

Właściwości i zastosowanie: Koncentrat dwufazowy przeciw niedoskonałościom likwiduje wypryski przez wysuszenie. przyspiesza resorpcję niedoskonałości. Zapobiega bliznom pozapalnym. Skuteczność i tolerancja potwierdzone w testach przeprowadzonych pod kontrolą dermatologów. Hypoalergiczny. Nie powoduje powstawania zaskórników. Bez substancji zapachowych (nie zawiera składników zapachowych znajdujących się na liście substancji potencjalnie alergizujących).
Stosowanie:
NIE WSTRZĄSAĆ! Stosować wieczorem. Zanurzyć patyczek kosmetyczny w butelce, aż do samego dna, tak aby pokrył się pudrem. Następnie nałożyć bezpośrednio na wykwit. Nie spłukiwać.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Dla Dla kobiet
Pora stosowania Na noc
Część ciała Twarz
Ilość 15 ml
Rodzaj rozwiązania Koncentrat

Producent: Lierac

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.