Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

Podobne produkty

Opis

Cierpliwość fanów Lily Allen, oczekujących na pierwszy po blisko pięcioletniej przerwie album angielskiej gwiazdy, został nagrodzony. "Sheezus" to trzeci album w dyskografii artystki.

Przypomnijmy, że krążek zwiastowało parę bardzo udanych singli, które narobiły sporego zamieszania w mediach i na listach przebojów. Choćby ironiczny "Hard Out Of Here" (dziewiąta pozycja w brytyjskim notowaniu singlowym), a także "Air Baloon" (miejsce siódme).

"Sheezus" to następczyni płyty "It's Not Me, It's You" z 2009 roku, która zdobyła szczyt brytyjskiego notowania albumów i trzykrotnie pokryła się na Wyspach platyną. Krążek wyprodukował Greg Kurstin (m.in. Ke$ha, P!nk, Kelly Clarkson), poza piosenką tytułową, której brzmienie nadał amerykański producent hiphopowy DJ Dahi, a także "Air Balloon", którą wyprodukował Szwed Shellback (naprawdę Karl Johan Schuster).

Płyta "Sheezus" już zbiera rewelacyjne opinie. "Jeśli spojrzymy na współczesną scenę pop, Lily Allen jest na niej niczym kaktus na pustyni" - tak barwnie oddał słowami jakość krążka recenzent serwisu Shortlist. "Brytyjskie kobiety czekały na twój album, a ty nie zawiodłaś" - napisano w "Daily Telegraph". Peany na cześć płyty można przeczytać również na stronach "NME" oraz "Esquire".

Lily Allen ma na koncie płyty "Alright, Still" z 2006 roku (drugie miejsce w ojczyźnie artystki; przeszło 6 mln sprzedanych egzemplarzy na świecie) i wydaną trzy lata później "It's Not Me, It's You" (numer jeden w Wielkiej Brytanii; ponad 2 mln sprzedanych kopii na świecie), a także kilka singli, z których największą popularność zdobyły "Smile" i "The Fear" (obydwa dotarły do szczytu singlowego zestawienia w Wielkiej Brytanii). Artystka była nominowana do Grammy, BRIT Awards oraz MTV Video Music Awards.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Kategoria Pop
Płeć Pop

Charakterystyka

Gatunek muzyczny Pop
Konfiguracja (ilość w opakowaniu) [2xCD]
Typ nośnika CD
Artysta Lily Allen
Tytuł Sheezus

Producent: Warner Music

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.