Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

eMAG

  • Darmowy zwrot

  • Darmowa dostawa

Dołączona gwarancja: szczegóły

Klienci indywidualni: 24 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Bosch KGV 33VW31 chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca w klasie energetycznej A++ o wymiarach: szer. 60 cm, wys. 176 cm i pojemności całkowitej: 268 litry posiada system chłodzenia: LowFrost, oświetleNie ledowe, sterowaNie elektroniczne, Szuflada BigBox oraz CrisperBox .
CrisperBox Nie musisz już obawiać się wysuszenia przechowywanych w lodówce warzyw i owoców. Wystarczy włożyć je do specjalnej szuflady z regulacją wilgotności, a świeżość produktów zostaNie zachowana na dłużej.Elektroniczna regulacja temperatury Elektroniczny system sterowania pozwala na skuteczNie i precyzyjNie regulowanie panującej wewnątrz urządzenia temperatury. Uzyskanie optymalnych warunków do przechowywania żywności jeszcze nigdy Nie było Tak proste.
Kalendarz przechowywania żywności Dzięki umieszczeniu wewnątrz urządzenia prostych i czytelnych piktogramów, przedstawiających artykuły spożywcze i zalecany czas ich przechowywania pomaga w optymalny i bezpieczny sposób przechowywać żywość

Możliwość przełożenia drzwi UrządzeNie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika - dzięki możliwości zmiany kierunku otwierania drzwi (dokładny opis zawarty jest w instrukcji) można dostosować je do własnych wymagań.


Stelaż na butelki Wygodny i elegancki stelaż, umożliwiający bezpieczne przechowywaNie butelek przy minimalnym wykorzystaniu miejsca. Umożliwia łatwy i szybki dostęp do ulubionych napojów.

Supercicha Nowoczesna lodówka powinna działać bez informowania o tym uciążliwym hałasem. ZastosowaNie zaawansowanych technologiczNie materiałów i optymalizacja funkcjonowania wszystkich systemów urządzenia pozwoliły na znaczącą redukcję hałasu, dzięki czemu z powodzeNiem można umieścić ją w otwartej kuchni.
Supermrożenie Pozwala na zminimalizowanie potencjalnie szkodliwego wpływu, jaki na zamrożone już produkty wywiera załadowaNie dużej ilości świeżej żywności. Dzięki zaplanowanej z wyprzedzeNiem mobilizacji rezerw zimna w systemie chłodniczym nawet duże partie mrożone są szybko i dokładnie, a po osiągnięciu zaplanowanej temperatury urządzeNie automatyczNie przełącza się na normalny tryb działania. Klasa energetyczna A++ Klasa A++ to około 23% mNiejsze zużycie energii w stosunku do niższej klasy energetycznej A+ i aż o 45% mNiej w stosunku do klasy A! To same plusy dla środowiska i dla Twojej kieszeni.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Cechy ogólne

Typ urządzenia Lodówko-zamrażarka
Całkowita pojemność netto (l) 286
Klasa energetyczna A++
Pojemność netto zamrażarki (l) 94
Pojemność netto chłodziarki (l) 194
Dozownik wody Nie
Dozownik lodu Nie

Lodówka

Ilość półek 3
System rozmrażania chłodziarki Automatyczne
Ilość półek na drzwiach 3

Zamrażarka

Liczba szuflad w zamrażarce 3
Zdolność zamrażania (kg / 24h) 7

Design

Inox Nie
Kolor Biały
Inox bez śladów palców Nie
Obustronny montaż drzwi Tak
Wymiary (WxSxG cm) 176 x 60 x 65

Funkcje i bezpieczeństwo

Supermrożenie Tak
Superchłodzenie Tak
System antybakteryjny Nie
System ostrzegający o otwartych drzwiach Nie

Szczegóły techniczne

Liczba kompresorów 1
Poziom hałasu (dB) 39
Wysokość 176 cm
Szerokość 60 cm
Głębokość 65 cm
Waga (kg) 83

Producent: Bosch

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.