Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

Podobne produkty

Opis

Od blisko ćwierć wieku piosenkarka Mary Black pozostaje jedną z najbardziej cenionych wykonawców tradycyjnej muzyki Irlandzkiej, zarówno w samej Irlandii jak i poza jej granicami. San Francisco Chronicle określił ją, jako "One of the best interpretative singers around". Wystarczy spojrzeć na listę muzyków, z którymi współpracuje: Emmylou Harris, Mary Chapin Carpenter, Joan Baez, Van Morrison, nie wspominając o całej plejadzie tradycyjnych irlandzkich muzyków i śpiewaków.

Od swojego debiutu fonograficznego w 1983 roku (płyta zajęła 4 lokatę w Irish Charts 1980's) pozostaje w centrum zainteresowania fanów i mediów na całym świecie. Amerykański Billboard napisał "Mary Black dołączyła do ścisłej czołówki Irlandzkich artystów takich jak Enya, Sinéad O'Connor i Máire Brennan z Clannad".
Album "Stories from the Steeples" to ej pierwszy studyjny album od sześciu lat.
Muzyka Mary Black dotyka starego świata, jest tajemnicza, pełna mistycyzmu, zadumy i spokoju. Można z nią odpłynąć do zielonej Irlandii. Ukołysać się na falach. Zobaczyć starodawne krajobrazy, druidów, elfów i tajemniczej przeszłości. Artystka pozostaje konsekwentna w sięganiu do oryginalnych kompozycji współczesnych irlandzkich songwriterów, tak i tym razem na płycie możemy usłyszeć trzy przepięknej urody młodego kompozytora Danny'ego O'Reilly.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Kategoria Ethno, Folk, World music
Płeć Ethno, Folk, World music

Charakterystyka

Gatunek muzyczny Ethno, Folk, World music
Konfiguracja (ilość w opakowaniu) [1xCD]
Typ nośnika CD
Artysta Mary Black
Tytuł Stories from the Steeples

Producent: Multikulti

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.