Tego produktu nie ma już w ofercie eMAG. Zobacz podobne produkty:


Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

eMAG

Zobacz powiązane produkty:

Opis

Maszynka do strzyżenia z serii 3000 — dwa razy szybsze cięcie Philips HC 3400 z 13 ustawieniami długości. Zasilana jest sieciowo posiada dwustronnie naostrzony element tnący o zmniejszonym tarciu oraz samoostrzące się ostrza ze stali szlachetnej gwarantują długotrwałą ostrość. Maszynka do strzyżenia włosów z serii 3000 została zaprojektowana z myślą o trwałości i wydajności. Innowacyjny element tnący, ostrza ze stali szlachetnej i regulowana nasadka grzebieniowa zapewniają szybkie i ostre cięcie za każdym razem. Cechy produktu: Dwustronnie naostrzony element tnący o zmniejszonym tarciu Uporaj się z każdym typem włosów dzięki zaawansowanej technologii DualCut, która stanowi połączenie dwustronnie naostrzonego elementu tnącego i zmniejszonego tarcia. Innowacyjny element tnący został stworzony z myślą o trwałości i obcina włosy dwa razy szybciej niż zwykłe maszynki do strzyżenia firmy Philips.* Samoostrzące się ostrza ze stali szlachetnej gwarantują długotrwałą ostrość Łatwy wybór długości — 13 ustawień: od 0,5 mm do 23 mm Wystarczy wybrać i zablokować żądane ustawienie długości. Regulowana nasadka grzebieniowa zapewnia 12 blokowanych ustawień długości od 1 do 23 mm. Odstęp pomiędzy kolejnymi ustawieniami wynosi dokładnie 2 mm. Można też zdjąć nasadkę i krótko przyciąć włosy na długość 0,5 mm. Wydajny system zasilania sieciowego Przewód zasilający zapewnia stałą moc.
Zdejmowane ostrza — łatwe czyszczenie Wystarczy kliknąć, aby otworzyć zdejmowaną głowicę i szybko uwolnić, a następnie wyczyścić ostrza.
2 lata gwarancji plus 3 lata po zarejestrowaniu produktu przez Internet Wszystkie nasze produkty do toalety męskiej cechują się trwałą konstrukcją. Są objęte ogólnoświatową gwarancją i mają uniwersalny zakres napięć. Wystarczy zarejestrować maszynkę do strzyżenia na stronie www.philips.com/5years, aby oprócz standardowej 2-letniej gwarancji firmy Philips otrzymać dodatkowe 3 lata gwarancji, co daje w sumie 5-letnią gwarancję ogólnoświatową.
Ostrza niewymagające smarowania Brak konieczności smarowania — łatwa konserwacja i oszczędność czasu.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj zasilania Sieciowe
Liczba ustawień długości strzyżenia 13
Przedział długości strzyżenia (mm) 0.5 - 23
Materiał ostrza Stal nierdzewna
Samoostrzące Tak

Charakterystyka techniczna

Kolor Niebieski/Szary
Długość kabla 1.2 m

Producent: Philips

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.