Opinie klientów:

4.00

jedna opinia

Sprzedawane przez:

eMAG

  • Darmowy zwrot

  • Darmowa dostawa

Dołączona gwarancja: szczegóły

Klienci indywidualni: 24 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Philips HC 5450/80 HairClipper to maszynka do strzyżenia z serii 5000 posiada 24 wbudowane ustawienia długości, 1 godzina ładowania pozwala na 90 minut działania maszynki. Samoostrzące się ostrza z tytanu zapewniają niezwykłą trwałość a dwustronnie naostrzony element tnący zmniejsza tarcie. Zalety Wydajność Dwustronnie naostrzony element tnący o zmniejszonym tarciu Samoostrzące się ostrza z tytanu zapewniają niezwykłą trwałość Przycisk turbo przyspiesza strzyżenie Precyzyjna regulacja długości Łatwy wybór długości — 24 ustawienia: od 0,5 mm do 23 mm W zestawie regulowana nasadka do brody —23 ustawienia długości: od 1 do 23 mm Wygodne użytkowanie Godzina ładowania wystarcza na 90 minut pracy przy zasilaniu akumulatorowym Zdejmowane ostrza — łatwe czyszczenie Trwała konstrukcja 2 lata gwarancji plus 3 lata po zarejestrowaniu produktu przez Internet Sztywny futerał zapewniający bezpieczne przechowywanie Ostrza niewymagające smarowania Dwustronnie naostrzony element tnący o zmniejszonym tarciu Uporaj się z każdym typem włosów dzięki zaawansowanej technologii DualCut, która stanowi połączenie dwustronnie naostrzonego elementu tnącego i zmniejszonego tarcia. Innowacyjny element tnący został stworzony z myślą o trwałości i obcina włosy dwa razy szybciej niż zwykłe maszynki do strzyżenia firmy Philips. Ma też solidną obudowę ze stali szlachetnej, która zapewnia większą trwałość.
Samoostrzące się ostrza z tytanu zapewniają niezwykłą trwałość Twardsze od stali, zaawansowane ostrza z tytanu zapewniają najwyższą trwałość. Ponadto ostrza są samoostrzące, co gwarantuje ich długotrwałą skuteczność i dokładne cięcie za każdym razem.
Przycisk turbo przyspiesza strzyżenie Przycisk turbo przyspiesza strzyżenie, umożliwiając doskonałe przycinanie nawet najgrubszych włosów.
Łatwy wybór długości — 24 ustawienia: od 0,5 mm do 23 mm Obróć kółko ustawień, aby wybrać i zablokować jedno z 23 ustawień długości — od 1 do 23 mm. Odstęp pomiędzy kolejnymi ustawieniami wynosi dokładnie 1 mm. Można również zdjąć nasadkę i krótko przyciąć włosy na długość 0,5 mm.
W zestawie regulowana nasadka do brody —23 ustawienia długości: od 1 do 23 mm Obróć kółko, aby w prosty sposób wybrać i zablokować ustawienie długości odpowiednie do przycinania brody lub strzyżenia kilkudniowego zarostu. Wystarczy założyć regulowaną nasadkę do brody z 23 blokowanymi ustawieniami od 1 mm do 23 mm. Odstęp pomiędzy kolejnymi ustawieniami wynosi dokładnie 1 mm. Można również zdjąć nasadkę i krótko przyciąć włosy na długość 0,5 mm.
Godzina ładowania wystarcza na 90 minut pracy przy zasilaniu akumulatorowym Używaj maszynki do strzyżenia w trybie zasilania sieciowego lub akumulatorowego, co zapewnia maksymalną moc i swobodę 90 minut pracy na zasilaniu akumulatorowym po 1 godzinie ładowania.
Zdejmowane ostrza — łatwe czyszczenie Wystarczy kliknąć, aby otworzyć zdejmowaną głowicę i szybko uwolnić, a następnie wyczyścić ostrza.
2 lata gwarancji plus 3 lata po zarejestrowaniu produktu przez Internet Wszystkie nasze produkty do toalety męskiej cechują się trwałą konstrukcją. Są objęte ogólnoświatową gwarancją i mają uniwersalny zakres napięć. Wystarczy zarejestrować maszynkę do strzyżenia na stronie www.philips.com/5years, aby oprócz standardowej 2-letniej gwarancji firmy Philips otrzymać dodatkowe 3 lata gwarancji, co daje w sumie 5-letnią gwarancję ogólnoświatową.
Sztywny futerał zapewniający bezpieczne przechowywanie Maszynka do strzyżenia jest wyposażona w niezawodny, sztywny futerał, który zapewnia trwałość i sprawia, że maszynka pozostaje w optymalnym stanie gwarantującym najwyższą moc i precyzję za każdym razem.
Ostrza niewymagające smarowania Brak konieczności smarowania — łatwa konserwacja i oszczędność czasu.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Cechy ogólne

Bezprzewodowa Tak
Czas pracy bezprzewodowej 90 minut
Rodzaj zasilania Akumulatorowe Sieciowe
Liczba ustawień długości strzyżenia 24
Przedział długości strzyżenia (mm) 0.5 - 23
Materiał ostrza Powłoka tytanowa
Samoostrzące Tak

Charakterystyka techniczna

Rodzaj baterii Ni-Mh
Czas ładowania: 1 godzina
Kolor Czarny/Srebrny

Producent: Philips

Produkty komplementarne

Opinie (jedna opinia)


Ogólna ocena produktu:

4 (jedna opinia)

Masz ten produkt? Używasz go?

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić


Sortuj według:

Opinia dodana przez
anonimous
1 rok temu

Zakupiono u nas

Dość dobry

Maszynka fajna wygodna dobrze się trzyma jedna wadą jest końcówka w której blokują się obcięte włosy....
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.