Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Krystyna Nepomucka - autorka ponad 30 powieści dla dorosłych i młodzieży. Studiowała medycynę, nauki prawno-administracyjne, plastykę, filologię polską, a więc spróbowała wszystkiego po trochu. Przez lata pracowała w „Za i Przeciw” i „Chłopskiej Drodze”. Zadebiutowała w 1945 r. na łamach „Wiadomości londyńskich” powieścią w odcinkach "Romans Z Busiem". Została ona wydana w Polsce dopiero w 1960 r. pt. "Małżeństwo niedoskonałe".

W kolekcji prezentujemy całą twórczość pisarki.

„Mordy macie białe jak dupy aniołów...- Ojciec popatrzył na nas z niesmakiem. - Najwyższa pora wyjechać gdzieś na letniaki – tęsknota i rozmarzenie zabrzmiało w jego głosie, a lewe czarne oko zamrugało nerwowo.

- Chyba na wczasy? - poprawiła z wyższością matka, szybko przyswajająca sobie aktualną nomenklaturę na różnych zebraniach Ligi Kobiet i Komitetu Blokowego. Do tego ostatniego należało niechętnie i tylko na skutek próśb i gróźb jej ojca. Uważał bowiem,że zawsze lepiej trzymać rękę na pulsie i wiedzieć co dzieje się w kamienicy, a przez to samo mieć do wielu rzeczy pierwszeństwo. Chociażby do klucza od strychu, a w przyszłości może nawet do telefonu”.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2012
Autor Krystyna Nepomucka
Wydawca Edipresse Książki
Format 180x110
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 208
Podkategoria Literatura piękna polska
ISBN 9788377694978

Producent: Edipresse Książki

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.