Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

* Arne Dahl to międzynarodowej sławy autor powieści kryminalnych; to pseudonim znanego szwedzkiego pisarza, krytyka i badacza literatury
* "Misterioso" to pierwsza z 11 powieści o słynnej dochodzeniowo śledczej Grupie A zajmującej się przestępstwami kryminalnymi o międzynarodowym zasięgu.
* książki Arne Dahla są tłumaczone na 14 języków.

Znany szwedzki finansista zostaje brutalnie zamordowany, po nim kolejny i jeszcze następny. W celu wykrycia sprawcy komenda policji tworzy specjalną Grupę A, złożoną z sześciu policjantów z całego kraju. Grupa ma za zadanie wykryć, kto jest sprawcą zuchwałych zabójstw. Media nazwały mordercę Łowcą Rekinów. Ślady wiodą do mafii rosyjskiej. W trakcie pościgu za seryjnym mordercą upada piękna, lecz fałszywa fasada wielkich interesów, odsłaniają się brudy, perwersja i gwałty. Arne Dahl daje nam próbkę świetnego stylu i niezwykłej zręczności w komponowaniu emocjonującej powieści kryminalnej. Wszystkie jego książki to doskonały obraz społeczeństwa i komentarz do współczesności. To mocne kryminały w tak popularnym dziś skandynawskim stylu.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2010
Autor Arne Dahl
Wydawca MUZA
Format 205x145
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 336
Podkategoria Literatura sensacyjna, kryminał, horror
ISBN 9788374958455

Producent: Muza

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.