Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Podobne produkty

Opis

Młody M to artysta który na oficjalnej scenie działa od 2004 r. Jego utwory można było usłyszeć na takich kultowych składankach jak „Kodex III: Wyrok”, Projekt Beatowsky czy Rap Eskadra 3. Jego debiutancka płyta pt. „Kronika Remix”, wydana nakładem opolskiej wytwórni Step Records ukazała się w sklepach pod koniec 2009 r. Po prawie dwuletniej przerwie nadszedł czas na Jego drugi krążek: „Kronika II: Siła Charakteru”.

Jak sama nazwa wskazuje „Kronika II: Siła Charakteru” jest konsekwentną kontynuacją drogi i stylistyki obranej przez Młodego przy pierwszej płycie. Krążek charakteryzuje przede wszystkim dobra liryka. M prezentuje bezkompromisową filozofię człowieka żyjącego w twardej polskiej rzeczywistości. Duża wrażliwość na kwestie społeczne, autobiograficzne wątki, zaangażowane emocjonalnie teksty, oraz problemy i tematy widziane z płaszczyzny chodnika pozwalają poczuć na własnej skórze klimat i przedstawiane w utworach historie – to główne aspekty charakteryzujące ten krążek. To ulica z innego punktu widzenia, gdzie nadzieje nieustannie przeplatają się z chwilami zwątpienia.

„Kronika II: Siła Chakarteru” to jednak przede wszystkim dużo dobrej muzyki. Młody M wyraźnie podkreśla swój progres w kwestii flow. Znaczna część z 22 utworów, które znajdują się na płycie została skomponowana na bazie sampli, a udzielający się wokalnie goście (Justyna Kuśmierczyk, Paweł Folcik, Rastamaniek) uzupełnili je muzycznie. Smaczku dodają znakomici i uznani raperzy, którzy pojawili się na albumie (m.in. Chada, Onar, Słoń).

„Siła Charakteru” to socjologicznie ujęty obraz hip-hopu w polskim krajobrazie. Czysta mieszanka wybuchowa. Między luźnymi imprezowymi klimatami znajduje się próba odszukania właściwych rozwiązań, własnej drogi w realiach, gdzie pod maską humanitaryzmu nadal obowiązuje stara prosta zasada: przetrwają najsilniejsi!

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Kategoria Rap, Hip-Hop
Rodzaj nośnika CD

Charakterystyka

Gatunek muzyczny Rap, Hip-Hop
Konfiguracja (ilość w opakowaniu) [1xCD]
Artysta Młodziak
Tytuł Młody M: Kronika II: Siła Charakteru

Producent: Step Records

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.