Opinie klientów:

Oferta: eMAG

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Podstawka pod tablet MODECOM
Firma MODECOM jako doświadczony i uznany producent tabletów multimedialnych prezentuje nowy model podstawki pod tablet MODECOM BASE MC-TH14. Ten wykonany z wysokiej jakości tworzyw (ABS + silikon) produkt umożliwia komfortowe i wygodne korzystanie z urządzeń multimedialnych, zwłaszcza podczas oglądania filmów lub przeglądania stron internetowych.
Charakteryzująca się niewielkimi rozmiarami konstrukcja, czyni z podstawki MODECOM BASE MC-TH14 produkt łatwy w transporcie, który po złożeniu zmieści się nawet w kieszeni spodni. MODECOM BASE MC-TH14 to także produkt, który zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa Państwa cennych urządzeń. Kluczowe elementy podstawki, tj. miejsce w których umieszcza się tablet oraz elementy, którymi podstawka dotyka podłoża, pokryte są warstwą wysokiej klasy silikonu. Dzięki temu, zarówno tablet, jak i sama podstawka nie zmienią pozycji podczas pracy. Najważniejsze cechy:
Materiał: ABS + Silikon Wymiary: 105 x 80 x 22 mm (D x S x W) Kompatybilna z tabletami o przekątnej ekranu w przedziale od 7 – do 10”. Waga: 70g Składana konstrukcja Łatwy w transporcie

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

main

Rodzaj akcesoriów Etui typu Stand
Zgodność Uniwersalne
Obudowa ABS
Kolor Czarny
Rozmiar ekranu tabletu (cale) 10

Producent:Modecom

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.