Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Podobne produkty

Opis

"Moje życie to nie komedia romantyczna" to czarująca komedia opowiadająca o sercowych perypetiach dwojga mieszkańców najbardziej romantycznego miasta na świecie - Paryża.

Thomas (Gilles Lellouche) zawsze marzył o wielkiej miłości. Wierzył, że pewnego dnia spotka piękną i inteligentną kobietę podobną do Meg Ryan. Zakochają się w sobie i będą żyli długo i szczęśliwie. Niestety, jego życie wygląda zupełnie inaczej: ma 35 lat i wciąż jest sam. Na domiar złego znowu jest zmuszony zamieszkać z rodzicami. Florence, koleżanka Thomasa z dzieciństwa (Marie Gillain), ma natomiast bardziej pragmatyczne podejście do życia i miłości. Nic dziwnego, ponieważ w wieku 17 lat została matką.

Pewnego dnia Thomas i Florence spotykają się, a ich życie zaczyna przypominać romantyczną komedię. Pytanie tylko, czy jej zakończenie będzie szczęśliwe...

KOLEKCJA FILMOWE OLŚNIENIA to najciekawsze filmy z różnych stron świata, które zachwycają swym niezwykłym klimatem i pięknymi historiami o życiu. To kino subtelne i klimatyczne, które przyciąga, intryguje i na długo zostaje w pamięci widza.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Marc Gibaja
Kraj pochodzenia Francja
Język Dolby Digital 2.0 polski Dolby Digital 2.0 francuski
Kategoria Komedie

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika DVD
Rok / data wydania 2007
Czas trwania 92

Producent: CD Projekt

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.