Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Temat szeroko rozumianego sukcesu w życiu stał się naprawdę popularny w mediach w latach 70-tych ubiegłego wieku. Zwróć na to baczną uwagę - 40 lat temu!

W ciągu tych 40 lat w świecie pojawiło się mnóstwo milionerów i miliarderów różnych walut. Nawet jeśli nie chodzi o same pieniądze (jak większość z nich utrzymuje), przyznać trzeba, że takie pieniądze ułatwiają zmianę stylu życia i wyznawanych wartości.

Oczywiście takie podejście jest dla nas nierealne i niewykonalne. Jeśli Cię to zniechęca, odłóż tę książkę, przestań robić cokolwiek, co może dać Ci więcej zadowolenia w życiu i wegetuj. Masz gwarancję spokoju i monotonii. Na pewno też oszczędzisz sobie stresu wynikającego z porównywania się do tych, którzy dziś mają 40 lat doświadczenia więcej od Ciebie w tworzeniu własnego życia na miarę własnych potrzeb.

Dla odmiany, możesz zaakceptować swoją obecną sytuację. Jakakolwiek ona jest, zawsze można wykorzystać ją, by Twoje życie stało się ciekawsze, lepsze, obfitsze, czy po prostu dające większe poczucie spełnienia.

Niektórzy z tych milionerów ostatnich dekad chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Podają wskazówki, czasem instruują, czasem tworzą pełne programy i metody, które pozwalają zmienić własną świadomość i przejść z tego miejsca, w którym jesteś, do tego, w którym chcesz być.

Tutaj nie znajdziesz tych programów i metod - od tego są dziesiątki innych książek. Znajdziesz tu natomiast bezcenne refleksje, podpowiedzi i wskazówki, podane przez ludzi, którzy faktycznie czegoś dokonali w swoim życiu. Skoro im się to udało - czemu Tobie nie miałoby się udać?

Spróbuj. Jeśli spróbujesz, masz 50% szans na sukces. Jeśli nie spróbujesz, masz 100% gwarancji, że w Twoim życiu nic się nie zmieni.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2013
Autor Bartosz Buśkiewicz
Wydawca Kos Dom Wydawniczo-Księgarski
Format 205x120
Rodzaj Psychologia
Język polski
Ilość stron 96
Podkategoria Literatura motywacyjna
ISBN 9788376490748

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.