Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

eMAG

Dołączona gwarancja: szczegóły

Klienci indywidualni: 12 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Nawigacja samochodowa Tomtom z 6 calowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 800x480 pikseli. Posiada wewnętrzną pamięć, slot na kartę microSD oraz złącze USB. W zestawie znajduje się uchwyt na szybę oraz przewód USB. Ekran dotykowy 6" (15 cm) Bezpieczna i łatwa nawigacja na dużym ekranie. Instrukcje będą lepiej widoczne na naszym jak dotychczas największym ekranie o najostrzejszym obrazie. Większe menu i przyciski na wyjątkowo dużym ekranie o przekątnej 15cm (6 cali) i wysokiej rozdzielczości upraszczają obsługę dotykową .
Asystent pasa ruchu Uzyskuj wyraźne informacje dotyczące pasa ruchu, jaki należy zająć na skrzyżowaniu. Nie przegap swojego skrętu dzięki realistycznym obrazom 3D przedstawiającym prawidłowy pas.
Szybkie wyszukiwanie Szybsze znajdowanie miejsc docelowych poprzez korzystanie z wyników wyszukiwania intuicyjnego. Funkcja szybkiego wyszukiwania miejsca docelowego zaczyna działać w momencie rozpoczęcia wpisywania. Dożywotnie mapy Zawsze korzystaj z najnowszych map. Przez cały okres korzystania z produktu możesz pobierać do urządzenia co najmniej 4 nowe, pełne wersje mapy rocznie. Mapy 3D Możliwość oglądania budynków i punktów orientacyjnych w olśniewającym widoku 3D. Posiadając Mapy 3D, zawsze dokładnie wiesz, gdzie się znajdujesz. Pasek trasy Wszystkie istotne informacje o ruchu drogowym i podróży za jednym rzutem oka. Na pasku trasy wyświetlane są dokładne informacje o ruchu drogowym i radarach na trasie.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Cechy ogólne

Zastosowanie Samochód osobowy

Ekran

Przekątna wyświetlacza 6"
Rozdzielczość 800 x 480

GPS

TMC Nie

Połączenie

Bluetooth Tak

Oprogramowanie

System operacyjny Producenta
Mapa Cała Europa
Kraje w zestawie Polska + Europa

Producent: TOMTOM

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.