Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Podobne produkty

Opis

Książka Michała Pulita jest próbą sformułowania nowego paradygmatu w badaniach nad negocjacjami i taktykami perswazji poprzez umieszczenie tych zagadnień w kontekstach teoretycznych prac Ervinga Goffmana oraz wielu innych przedstawicieli interakcjonizmu symbolicznego. Autor jako zasadniczy cel założył przybliżenie pojęcia, struktury i zakresu negocjacji pragmatycznych oraz przedstawienie najskuteczniejszych taktyk perswazji, określanych często jako sposoby wywierania wpływu na ludzi.

Choć publikacja wychodzi od analiz teoretycznych praktyk negocjacyjnych i taktyk perswazji, to jednak ma cel jak najbardziej praktyczny. Coraz częściej bowiem mamy do czynienia ze szkoleniami z zakresu opanowania negocjacji, perswazji, przekonywania, czy ogólnie pojętego wywierania wpływu.

Autor podkreśla, że dzisiaj umiejętność wywierania wpływu na ludzi stała się czymś w rodzaju magii, a specjaliści uczący jej stosowania, postrzegani są jako współcześni szamani obecni w wielu obszarach życia społecznego i politycznego. Jego książka stanowić ma teoretyczno-krytyczną analizę, adresowaną głównie do socjologów, psychologów czy ludzi z obszaru PR.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2013
Autor Michał Pulit
Wydawca Nomos
Format 205x145
Rodzaj Filozofia, religia, socjologia
Język polski
Ilość stron 268
Podkategoria Socjologia
ISBN 9788376881591

Producent: Nomos

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.