Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Podobne produkty

Opis

Ben Finnegan, przez przyjaciół zwany “Finnem” (Matthew McConaughey), jest sympatycznym, nowoczesnym poszukiwaczem skarbów, którego obsesją stało się znalezienie legendarnego osiemnastowiecznego Posagu Królowej – czterdziestu skrzyń wypełnionych bezcennymi skarbami, które zatonęły w morzu w 1715 r. Podczas obsesyjnych poszukiwań tego skarbu Finn zaniedbuje wszystko inne, a przede wszystkim doprowadza do kryzysu swoje małżeństwo z Tess (Kate Hudson).

Właśnie wtedy, gdy Tess zaczyna stawać na nogi po rozwodzie i znajduje pracę na pokładzie luksusowego jachtu należącego do miliardera Nigela Honeycutta (Donald Sutherland), Finnowi udaje się w końcu uzyskać cenne wskazówki dotyczące położenia skarbu. Ku konsternacji Tess, Finn wprasza się na pokład statku Nigela, gdzie używa swojego nonszalanckiego wdzięku, aby przekonać miliardera i jego córkę – nastoletnią imprezowiczkę Gemmę (Alexis Dziena) do wspólnych poszukiwań zatopionych hiszpańskich skarbów. Nawet Tess nie może się oprzeć magii skarbu i także pomaga w poszukiwaniach Posagu Królowej, którego wcześniej tak długo szukała razem z Finnem.

Jednak nie tylko oni są na tropie skarbu. Poszukuje go także Moe Fitch (Ray Winstone), który był kiedyś mentorem i przyjacielem Finna, a także bezwzględny miejscowy gangster o pseudonimie Big Bunny (Kevin Hart). Obaj mają zamiar dotrzeć do skarbu przed Finnem. Tak oto zaczyna się wyścig…

Romantyczno-przygodową komedię Nie wszystko złoto, co się świeci wyreżyserował Andrew Tennant, którego wcześniejsza komedia Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta, stała się kasowym przebojem. Na planie Nie wszystko złoto... doszło do ponownego spotkania Matthew McConaugheya i Kate Hudson, którzy wcześniej partnerowali sobie w przebojowej komedii romantycznej Jak stracić chłopaka w 10 dni.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Andy Tennant
Kraj pochodzenia USA
Język Dolby Digital 5.1 angielski Dolby Digital 5.1 polski Dolby Digital 5.1 turecki
Kategoria Przygodowe
Płeć Przygodowe

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika DVD
Rok / data wydania 2008
Czas trwania 108

Producent: Galapagos

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.