Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

Matras Księgarnie

Podobne produkty

Opis

Czy zastanawiasz się czasem co znaczy"kieruj się głosem intuicji"?
Czy słyszałeś o ludziach, którzy dzięki "intuicji" odnoszą sukcesy w domu i pracy?
Czy chciałbyś odkryć w sobie "siłę intuicji" i "ukryte talenty"
Przeczytaj tą książkę i poznaj historię oraz nauki jednej z największych osobowości współczesnej medycyny alternatywnej.
Dr Judith Orloff, autorka bestsellerów "New York Timesa", opowiada niesamowitą historię swojego życia i pokazuje, jak rozpoznać własne talenty intuicyjne i uwierzyć w nie, aby dzięki nim zmienić na lepsze swoje życie oraz życie ludzi z naszego otoczenia.
W wydaniu zaktualizowanym dr Orloff przedstawia refleksję na temat przebiegu swojej kariery zawodowej oraz rewolucyjnych zmian, które od czasu pierwszej publikacji tego tytułu na rynku amerykańskim odmieniły oblicze współczesnej medycyny i psychiatrii. Rozbudowuje swoje pierwotne pomysły i przedstawia pogłębioną analizę znaczenia intuicji w procesie podtrzymywania zdrowia fizycznego, a także dobrego samopoczucia. Przywołuje w tym celu przykłady z własnego życia oraz z życia swoich pacjentów. To jednocześnie niesamowity pamiętnik z podróży pewnej kobiety, która starała się zaakceptować intuicję jako narzędzie terapeutyczne, oraz kompleksowe spojrzenie na kwestię możliwości doskonalenia własnej intuicji w celu poprawy stanu swojego zdrowia i całkowitego przeobrażenia swojego codziennego życia.
OPINIE
Judith Orloff to naprawę utalentowana gawędziarka, a jej książka wciąga jak thriller. (?) Pozwolę sobie na intuicyjną deklarację, że ta książka zdaje się po prostu słuszna. Jesse Kornbluth, "Huffington Post"
Jedna z tych nielicznych książek, które mają szansę wzbudzić falę i wywołać rewolucję w społeczności zawodowej. Inspirujące, wzniosłe wyznanie bardzo odważnej lekarki. Larry Dossey, M.D.
Jeśli ktokolwiek jest w stanie przerzucić most między sferą zjawisk paranormalnych a światem Zygmunta Freuda, to tylko dr Judith Orloff. "New York Post"
[Dr Judith Orloff] z wielką wrażliwością łączy światy duchowy i materialny, umożliwiając czytelnikowi dotknięcie głębszych tajemnic życia. Deepak Chopra

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2012
Autor Judith Orloff
Wydawca MT Biznes
Format: 235x160
Rodzaj Psychologia
Język polski
Ilość stron 346
Podkategoria Psychologia
ISBN 9788377462409
Kolekcja Zrozumieć siebie

Producent: MT Biznes

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.