Opinie klientów:

Sprzedawane przez: eMAG

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Odkurzacze UltraSilencer Electrolux ZUS 3935 CD Najcichszy odkurzacz wszech czasów. UltraSilencer to kompaktowy odkurzacz, w którym został zoptymalizowany przepływ powietrza. Dzięki temu jest on aż 4-krotnie cichszy od standardowych odkurzaczy! Nowy odkurzacz UltraSilencer zapewnia doskonałe rezultaty sprzątania, a poza tym jest to jeden z najcichszych odkurzaczy. Dzięki temu odkurzanie nie będzie już nikomu przeszkadzało. . Nasz najcichszy odkurzacz
Silent Air Technology™ zapewnia duży przepływ powietrza tak, aby ssanie był najbardziej wydajne, jednocześnie utrzymuje hałas na niskim poziomie. Ultrasilencer został zaprojektowany aerodynamicznie, począwszy od ssawki a skończywszy na wylocie powietrza. Silnik jest skonstruowany tak, aby nie powodować wibracji, a jego absorbująca dźwięk osłona dodatkowo tłumi hałas. Dzięki temu Ultrasilencer jest jednym z najcichszych odkurzaczy - tylko 65 dB. Zostało to potwierdzone niezależnymi testami. Wyjątkowa skuteczność odkurzania
Jeden z najcichszych odkurzaczy na świecie nie uznaje kompromisów w zakresie skuteczności działania. Duża moc oraz ssawka AeroPro zapewniają wysoką wydajność zbierania kurzu. Praktyczne akcesoria – końcówka AeroPro 3w1 Odkurzanie dotyczy nie tylko podłóg, dlatego urządzenia Electrolux zostały wyposażone w praktyczne końcówki, które umożliwiają czyszczenie wszystkich powierzchni. Szczotka do dywanów, szczotka do tapicerki i ssawka szczelinowa idealnie odkurzą nietypowe i trudno dostępne miejsca. Łatwe manewrowanie Duże i miękkie kółka urządzeń Electrolux sprawiają, że sprzątanie jest naprawdę płynne. Przykład? Odkurzacz z łatwością porusza się w tym samym kierunku co Ty, a progi, krawędzie mebli oraz zakamarki nie stanowią już problemu. Długi kabel Zapomnij o schylaniu się, uciążliwym przepinaniu wtyczki i manewrowaniu kablem wokół mebli. Odkurzacz UltraSilencer™ posiada przewód o długości 9 metrów, który sprawia, że możesz nieprzerwanie sprzątać w promieniu 12 metrów.


Najcichszy odkurzacz

Wyjątkowa skuteczność odkurzania O 50% mniejsze zużycie energii

Silent Air Technology UltraSilencer ZUS 3935 CB
Odkurzacz o mocy 1000 W o pojemności worka 3,5 l posiada zmywalny filtr wylotowy Hygienie 12. Na odkurzaczu umieszczony jest mały wyświetlacz informujący o konieczności wymiany worka. Ruchoma raczka ułatwia przenoszenie a dwa zintegrowane uchwyty ułatwiają przechowywanie. Specjalnie zaprojektowany ergonomiczny uchwyt AeroPro umożliwia łatwiejsze sterowanie odkurzaczem. Regulacja mocy pozwala wybrać odpowiednią, aby oszczędzać energię i jak najmniej hałasować. Miękkie kółka tłumią hałas i chronią podłogę. Aluminiowa rura teleskopowa AeroPro gwarantuje optymalny przepływ powietrza. Dla większej stabilności zastosowano zderzaki schodowe a miękkie zderzaki maja zapobiec otarciom mebli i ścian.
Aby zwiększyć możliwości urządzenie, wyposażone jest w wiele praktycznych akcesoriów: Ssawkę 3 w 1 AeroPro - ta mała ssawka oferuje trzy funkcje, cichą ssawkę do parkietu oraz 2 worki na kurz. Odkurzacz gwarantuje o 50 % mniejsze zużycie energii z silnikiem 1000 W.

Specyfikacje

Cechy Ogólne

Kolor Niebieski

Filtry i Akcesoria

Szczotka do sierści Nie

Dane techniczne

Poziom hałasu 65 dB

Producent: Electrolux

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.