Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Podobne produkty

Opis

Najnowsze muzyczne odkrycie prosto ze Stanów Zjednoczonych! Ciężkie brzmienie gitar, elektryzujący bas, grzmiąca perkusja i melodyjny wokal, to dawka energii jaką serwuje Oedipus i jego zespół. To właśnie oni jako jedni z niewielu śmiałków zdecydowali się przełamać wszelkie konwenanse i połączyć ciężki, progresywny rock z elementami artystycznego twista.

Zamiłowanie Jeremiego Haffnera alias Oedipus (Edyp), wokalisty i basisty, do mitologii greckiej, muzyki, sztuki i literatury zaowocowało stworzeniem zespołu, który na rynku muzycznym dokonał wielu imponujących rzeczy. Oedipus i jego koledzy - gitarzysta Stephen Cohen i perkusista Keith Larsen, nagrali i samodzielnie wyprodukowali trzy albumy. Co więcej, to sławne trio we własnym zakresie zorganizowało i wypromowało kilkanaście tras koncertowych w samych Stanach i za granicą, a w sieci skupiło wokół siebie kilkadziesiąt tysięcy fanów!

Najnowszy album ich produkcji, to kolejna ekstremalna dawka muzycznego koktajlu złożonego z rocka, muzyki progresywnej i Indie rocka. Płytę promuje singiel Tres Las

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Kategoria Rock
Rodzaj nośnika CD

Charakterystyka

Podgatunek muzyczny Rock
Konfiguracja (ilość w opakowaniu) [1xCD]
Artysta Oedipus

Producent: Warner Music

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.