Opinie klientów:

Oferta: eMAG

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Okap Amica OSC 6552 I Okap Amica OSC 6552 I posiada dwa tryby pracy: wyciąg i pochłaniacz, który umożliwia pracę w pomieszczeniu bez możliwości odprowadzania oparów i dymu. Wydajność pracy wyciągu wynosi 335 m3/h, a wydajność w trybie pochłaniacza: 320 m3/h. (Gdy okap pracuje w trybie pochłaniacza, konieczny jest filtr węglowy - dodatkowo). Aluminiowy filtr ma za zadanie oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów. Jest wykonany z materiału odpornego na korozję i nadaje się do wielokrotnego czyszczenia. Stanowi równocześnie ochronę przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i w przewodach wentylacyjnych. W dolnej części okapu znajduje się oświetlenie - konwencjonalne - o mocy 40 W. Włączenie oświetlenia jest niezależne od działania okapu. Efekt: wygoda użytkownika. Długość przewodu elektrycznego wynosi 2,2 m. Niski poziom hałasu Okapy Amica charakteryzują się bardzo niskim poziomem głośności, dzięki czemu odgłosy pracującego urządzenia nie będą przeszkadzały, nawet jeśli kuchnia połączona jest z salonem. Oświetlenie halogenowe Okapy Amiki zostały wyposażone w oświetlenie halogenowe. We wszystkich modelach włączenie oświetlenia jest niezależne od działania okapu. Efekt: wygoda użytkownika. Liczba stopni obrotowych silnika Możesz regulować prędkość okapu w zależności do potrzeb. Wyprodukowano zgodnie z wymogami CE Okapy Amica spełniają najbardziej wymagające, europejskie normy bezpieczeństwa oraz jakości. Przy ich produkcji zadbaliśmy także o jak najlepszą ochronę środowiska naturalnego. Aluminiowy filtr tłuszczu Okapy wysypowe, kominowe, teleskopowe oraz uniwersalne posiadają aluminiowe filtry, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów. Wykonane są z materiału odpornego na korozję i nadają się do wielokrotnego czyszczenia. Efekt: ochrona przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i w przewodach wentylacyjnych.

Specyfikacje

Dane techniczne

Rodzaj okapu Podszafkowy
Klasa energetyczna E
Liczba silników 1
Moc oświetlenia (W) 40 28
Wymiary (WxSxG) 13 x 60 x 50.5
Moc przyłączeniowa (W): 135
Filtr przeciwtłuszczowy Aluminiowy
Maksymalny poziom hałasu (dB) 66
Maksymalna wydajność w trybie wyciągu (m3/h) 181
Sterowanie Suwak

Inne cechy

Kolor Srebrny
Średnica wylotu powietrza (mm) 120
Waga (kg) 6

Producent:Amica

Opinie (6 opinii)


Ogólna ocena produktu:

4 (6 opinii)

Masz ten produkt? Używasz go?

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić


Sortuj według:

Opinia dodana przez
anonimous
8 lata temu

Polecam

dobrze pochłania zapachy i ładnie wygląda. Jak wszystkie tej klasy okapy chodzi trochę głośniej na najwyższym poziomie ale nie jest to jakość szczególnie przeszkadzające. No i kosztuje bardzo mało jak na okap tej marki.
5 osób uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
7 lata temu

Okap

wart jest swojej ceny
3 osoby uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
7 lata temu

Nie polecam

Nie polecam tego okapu... Jakbym spotkał tego sprzedawcę co mi wcisnął ten bubel to bym go... Na 1 i na 3 chodzi tak samo głośno tak że nie da rady normalnie ze sobą porozmawiać te 50 dB o których piszą w specyfikacji to chyba zza podwójnie zamkniętych drzwi. Światełko czasem się nie zapala bo nie łączy wyciąg jest tylko teoretycznie a jak działa to i tak wieje na kuchnie a nie do komina (może to nie wina okapu tylko samego rozwiązanie podszafkowego). Generalnie nie polecam...
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
4 lat temu

Amica OSC 6552 I srebrny

Okap sprawuje się u nas bez zarzutu mamy go od roku i ani razu nie odmówił posłuszeństwa. Polecam
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
3 lat temu

Okap Amica OSC 6552 I srebrny

Okap idealnie spełnia swoją funkcję.łatwość użycia. Polecam dobra cena.
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
Pani Monika
3 miesiące temu

Zakupiono u nas

Jest ok

Bardzo fajny sprzęt, super się prezentuje. U mnie trochę ciężko przesuwa się te włączniki. Za ta cene warto. Polecam!:)
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.