Opinie klientów:

Oferta: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Oko czasu
Jest rok 1885. Przebywający na Granicy Północno Zachodniej młody dziennikarz, Rudyard Kipling, jest świadkiem niezwykłego spotkania brytyjskich żołnierzy z wytworem nieprawdopodobnie zaawansowanej technologii: unoszącą się w powietrzu kulą, która wydaje się obserwować wszystko wokół. Niebawem zza okolicznego wzgórza wyłania się uszkodzony helikopter z 2037 roku.
W międzyczasie, zupełnie gdzie indziej, zwiadowcy wielkiej hordy Czyngis Chana z zaskoczeniem stwierdzają, że znajome punkty orientacyjne na rozległym stepie znikły ? jakby nigdy ich tam nie było.
W jeszcze innym miejscu dworzanie Aleksandra Wielkiego oczekują niecierpliwie wiadomości o wielkim Królu, który jak się wydaje, zniknął.
W całej ziemskiej historii nic nie jest tak, jak przedtem. Kipling, załoga helikoptera i pozostali ludzie zagubieni w czasie wyruszają w pełną przygód podróż przez odmieniony świat. Podróż, pełna tajemniczych zdarzeń i niebezpieczeństw odsłoni przed nimi druzgocącą prawdę. Bowiem, o ile przeszłość rodzaju ludzkiego jest długa, o tyle nasza przyszłość może okazać się krótsza, niż moglibyśmy się spodziewać.
Rozpoczęła się odyseja ludzkości pośród meandrów czasu.

Specyfikacje

main

Rok wydania 2008
Autor Arthur Clarke, Steven Baxter
Wydawca vis-a-vis/etiuda
Format 194x124
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 326
Podkategoria Fantastyka
ISBN 9788361516002

Producent:vis-a-vis Etiuda

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.