Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

„Diane Wei Liang uchwyciła wibrację Pekinu, z pewnością najbardziej fascynującego miasta na świecie, pokazała jego współczesność i historię i zapełniła niezwykłymi postaciami”.
Book review

„Mei Wang jest nowoczesną kobietą, odważną i wrażliwą. Jej postać symbolizuje charakterystyczne dla jej kraju połączenie tradycji, obrazoburstwa i problemów okresu przechodzenia z komunizmu do kapitalizmu. Mei z łatwością porusza się pomiędzy zbudowanymi w zachodnim stylu wieżowcami i niezmienionymi starymi uliczkami, a gdy prowadzi swoje dochodzenie i rozmawia ze świadkami, czytelnik w przelocie może dostrzec fascynujący obraz Chin, którego nie zobaczy turysta”.
Literary review

„Historia wzięta z życia wielu rodzin chińskich, więzionych w obozach i rozdzielanych na całe lata. To także świadectwo czasów zbuntowanego młodego pokolenia i ofiar tragicznych wydarzeń na Tiananmen. To wreszcie historia samej autorki Diane Wei Liang. Powieść zachwyca wnikliwą charakterystyką postaci z ich sposobem myślenia, właściwym dla kultury wschodu”.
Globtroter

Znakomity kryminał w stylu Chandlera, a jednocześnie wzruszająca powieść obyczajowa ze spojrzeniem w głąb historii Chin, kraju w którym stare i nowe są nierozerwalnie ze sobą związane.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2008
Autor Diane Wei Liang
Wydawca Philip Wilson
Format 205x135
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 296
Podkategoria Literatura sensacyjna, kryminał, horror
ISBN 9788372362407

Producent: Philip Wilson

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.