Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Red Bird

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Wybierz Kolor:

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Pacsafe Camsafe V9 Black
Plecak CamSafe V9 marki PacSafe to połączenie plecaka fotograficznego z plecakiem turystycznym zawieszany na jedno ramię. Został on zaprojektowany z myślą o entuzjastach nowoczesnych technologii, tak aby można było spakować wszystkie nasze ulubione urządzenia. Plecak posiada dwie oddzielne komory i umieszczoną od frontu kieszeń z organizerem. Boczna komora przeznaczona jest na aparat fotograficzny z przypiętym obiektywem i dodatkowy obiektyw, za układ komory odpowiedzialne są regulowane przegrody. Na plecach plecaka znajdziemy komorę przeznaczoną na tablet lub laptopa do 11".

CamSafe V9 jest zabezpieczony technologią antykradzieżową marki PacSafe, dzięki czemu idealnie chroni twój aparat, tablet, akcesoria i inne rzeczy osobiste.
Wśród wielu zabezpieczeń możemy wymienić:
Ścianki plecaka odporne na przecięcia, panele eXomesh® RFIDsafe™ - ochrona kart zbliżeniowych oraz paszportów biometrycznych przed zeskanowaniem Zabezpieczenie końcówek zamków przed rozsunięciem Technologia Carrysafe® - pasek odporny na przecięcia. Bezpieczeństwo danych Znajdująca się z przodu torby kieszeń wykonaną jest w technologii RFID-safe™ zapewniając tym samym bezpieczeństwo danych w dokumentach takich jak: karty zbliżeniowe czy paszporty biometryczne.


Cechy produktu: Wyściełana komora główna zapinana na zamek z miękką satynową podszewką poliestrową Mocowane na rzep modułowe ścianki (z wyjątkiem VP) Wbudowany pokrowiec na deszcze (z wyjątkiem VP i V18) Kieszeń na Smartphone Łatwy dostęp z przodu / górna komora z organizerem na telefon, karty SD, i małe przedmioty Miejsce na klucze / portfel (wszystkie z wyjątkiem VP & V2) Pasuje do większości aparatów DSLR oraz posiada miejsce na 2 dodatkowy obiektyw Po połączeniu komory górnej z dolną otrzymujemy pojemność 10L Miejsce na McBook 11'' / iPad® / tablet Regulowany wyściełany pasek na ramię 2 boczne kieszenie Uchwyt na pióro Materiały: Materiał zewnętrzny: 210D Nylon, 3-liniowyripstop, PU1000mm / 400D Nylon Oxford,PU1000mm Podszewka:200D Poliester, PU1000mm,Poliester polar, pianka PE o wysokiej gęstości Dane techniczne: Wymiary (wys x szer x gł): 29 x 22 x 14cm Długość paska: 128 - 160 cm Waga: 750 g Pojemność: 9 L
Użyte technologie zabezpieczające: UNIKALNY SYSTEM ZABEZPIECZEŃ PRZEDKRADZIEŻĄ
STOSOWANY W AKCESORIACH MARKI PACSAFE Panele eXomesh®, ochrona przed kradzieżami przez rozcięcie Ten rodzaj ochrony toreb Pacsafe to panele umieszczone u dołu i po bokach torby aby chronić się przed rozcięciami.
Złodzieje często rozcinają front lub dół torby a cięższe przedmioty jak portfel lub telefon same wpadają im w ręce. Panele eXomesh chronią najbardziej narażone na przecięcia miejsca toreb. Paski odporne na przecięcia. Technologia Carrysafe® Wszystkie paski toreb i plecaków Pacsafe są wzmacniane od wewnątrz stalowym rdzeniem. To dlatego, że najczęstsze sposoby kradzieży to właśnie próby ich przecięcia. Są niewidoczne z zewnątrz i stanowią trudy do przecięcia element. Ty też możesz zaskoczyć złodzieja, używając odpornych na przecięcia akcesoriów. Nawet drobne akcesoria takie jak paszportówki czy sekretne portfele noszone pod ubraniem posiadają technologię Carrysafe. RFIDsafe™Ochrona kart zbliżeniowych oraz paszportów biometrycznych Paszporty, dokumenty, karty identyfikacyjne, karty kredytowe zawierają wrażliwe dane osobowe, które złodzieje są w stanie wykorzystać. Nazywa się to kradzieżą tożsamości. Aby się przed nimi chronić Pacsafe wykorzystuje technologię RFIDsafe w wewnętrznych kieszeniach. Tam przechowywane dokumenty i karty są chronione przed zeskanowaniem. Zabezpiecznia końcówek zamków przed rozsunięciem Końcówki zamków często samoistnie rozsuwają się lub są przez nas nie do końca dosuwane. Takie "luki" w zabezpieczeniu są często wykorzystywane przez złodziei w tłumie do powiększenia otwarcia i wyjęcia zawartości torby. W torbach Pacsafe zawsze zamki są dodatkowo zabezpieczane przed rozsunięciem i próbami manipulacji. Nawet kilka karabińczyków może chronić zamki w torbach Pacsafe. Klamry pasów z podwójnym systemem otwierania. Ten rodzaj zamknięcia zamkniesz jednym ruchem. Ale aby otworzyć taki pas musisz użyć obu rąk. Jedną ręką naciskasz blokadę zapięcia, a drugą z dwóch stron uwalniasz zaczepy klamry. Uniemożliwia to złodziejom odpięcie plecaka, biodrówki czy torby. A jednocześnie pozwala Ci w razie konieczność użyć tego rodzaju zabezpieczenia do przypięcia torby do jakiegoś solidnego zabezpieczenia kiedy musisz pozostawić ją na chwilę bez nadzoru. Na przykład w restauracji, w szatni, hostelu wychodząc pod prysznic czy na łodzi podczas nurkowania

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj produktu Plecak fotograficzny
Materiał Nylon
Rozmiar (cm) 29 x 22 x 14
Waga (kg) 0.75
Pojemność (w litrach): 9
Koła Brak
Kolor: Czarny
Typ produktu Torby fotograficzne

Producent: Pacsafe

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.