Opinie klientów:

4.43

7 opinii | 1 pytanie

Sprzedawane przez:

eMAG

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Płyta indukcyjna ACM 816 BA marki Whirlpool, z niezależnym sterowaniem dotykowym o mocy całkowitej 7200 W. Płyty indukcyjne zapewniają oszczędność czasu i energii oraz gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Podczas gotowania indukcyjnego rozgrzewa się bowiem tylko garnek, a nie płyta. Płyta posiada zabezpieczenie przed dziećmi, zegar, alarm końca pracy, wskaźnik poziomu mocy, wskaźnik pracy pól, podświetlone sterowanie oraz funkcję Booster. Funkcja ta znacznie zwiększa moc wybranego pola grzewczego i znacznie skraca czas gotowania, nawet o 50%. Jego zastosowanie jest niezmiernie wygodne w codziennym użytkowaniu. Technologia 6-ty zmysł - Kontrola i wydajność dzięki technologii 6-ty Zmysł. Nasze nowe płyty umożliwią pełną kontrolę i najwyższą wydajność. Kiedy gotujesz wodę, technologia 6-ty Zmysł ocenia temperaturę naczynia i dostosowuje poziom poboru energii, tak, aby woda osiągnęła temperaturę wrzenia. Poinformuje Cię o tym sygnał dźwiękowy, który powtarzany jest trzykrotnie w regularnych odstępach czasu. Po trzecim sygnale uruchomiony zostaje minutnik rejestrujący czas zagotowania, a płyta samoczynnie przełącza się na niższy poziom mocy, odpowiedni do utrzymania tego stanu. Dzięki temu zużycie energii jest mniejsze o 20%*. Płyta wyłącza się, gdy naczynie jest puste. Funkcja Slider - płynny dobór mocy każdego z pól grzewczych dzięki specjalnemu, dotykowemu kontrolerowi. Moc zmienia się w miarę przesuwania się palca po sliderze. Wystarczy wybrać pole, którego moc chcemy nastawić, przeciągnąć palcem po sliderze- i gotowe. Strefa FlexiCook zapewnia wyjątkową wygodę w gotowaniu na płycie indukcyjnej. Dwa niezależne pola grzewcze mogą działać osobno lub wspólnie co jest idealnym rozwiązaniem dla dużych, podłużnych naczyń. Funkcja ta umożliwia wyjątkową dowolność w użyciu strefy grzewczej. Dzięki niej możesz swobodnie wstawiać garnki w dowolne miejsca w strefie FlexiCook. Jeśli umieścisz garnek tylko w jednej części strefy, wtedy system automatycznie będzie dostarczał moc tylko do tego jednego naczynia. Jeśli natomiast umieścisz garnek w górnej części płyty to system wykryje nowe naczynie i automatycznie włączy się również dla naczynia, które zostało dodane. TIMER
Po ustawieniu funkcji Timer, wybrane pole automatycznie wyłączy się po zadanym czasie. Timer może być również wykorzystany jako alarm. Nie steruje on wtedy polem grzewczym, a jedynie służy do przypominania o upływie nastawionego czasu. Blokada panelu sterowania - zabezpieczenie przed dziećmi - Funkcja pozwala na czasowe wstrzymanie działania płyty kuchennej, a następnie powrót do pracy z zachowaniem dokonanych ustawień (za wyjątkiem ustawień timerów). UWAGA:
Podłączenia płyty grzewczej do instalacji 3-fazowej (400V) lub 1-fazowej (230V) dokonuje się zazwyczaj w sposób trwały. Dlatego też producenci zwykle nie dołączają kabla lub też może być to sam kabel bez wtyczki. Podłączenie powinno być zawsze wykonywane przez uprawnionego elektryka z doświadczeniem. Jest to nie tylko spowodowane względami bezpieczeństwa, ale też uznaniem gwarancji przez producenta, który najczęściej wymaga pieczątki uprawnionego elektryka na karcie gwarancyjnej. W przypadku nie dołączenia przez producenta karty gwarancyjnej, odbiór instalacji wykonanej przez elektryka prosimy potwierdzić na wydruku faktury zakupu lub pisemnym oświadczeniu.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Cechy Ogólne

Rodzaj zasilania Elektryczna
Liczba palników 4
Panel sterowania Z przodu
Indukcja Tak

Palniki

Duży palnik 1
Normalny palnik 2
Mały palnik 1
Moc dużego palnika 2.2 kW
Moc małego palnika 1 kW
Moc średniego palnika 1.8 kW

Funkcje

Wyświetlacz elektroniczny Tak
Przyciski dotykowe Tak
Zegar Tak
System zabezpieczeń przed dziećmi Tak
Przedłużona strefa gotowania Tak
Wskaźnik utraty ciepła Tak
Inne: FlexiCook Funkcja Booster

Dane techniczne

Kolor Czarny
Materiał Szkło
Wymiary (WxSxG) cm: 5.6 x 58 x 51
Rozmiar wnęki (cm) 3 x 56 x 49
Palniki gazowe Nie
Waga (kg) 12.5

Producent: Whirlpool

Produkty komplementarne

Opinie (7 opinii)


Ogólna ocena produktu:

4.43 (7 opinii)

Masz ten produkt? Używasz go?

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić


Sortuj według:

Opinia dodana przez
anonimous
2 lat temu

Płyta indukcyjna Whirlpool ACM 816 BA

Jeszcze nie używana więc ciężko oceniać. Na PLUS na pewno cena gdyż jest to chyba najtańsza płyta indukcyjna z łączonymi polami.
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
3 lat temu

Płyta grzewcza Whirlpool ACM 816 BA

Mam tą płytę od miesiąca i ogólnie jestem bardzo zadowolony. Łatwo się czyści i jest bardzo cicha (pstrykanie podczas pracy jest rzeczą normalną). Bardzo szybko się na niej podgrzewa potrawy wykorzystując funkcję induction booster (wystarczy kilka kilkanaście sekund).
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
3 lat temu

Płyta grzewcza Whirlpool ACM 816 BA

Polecam produkt. Płyta wysokiej jakości - funkcja Booster na wszystkich polach oraz super podwójne pole. Bardzo dobra jakość za przystępną cenę.
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
3 lat temu

Płyta grzewcza Whirlpool ACM 816 BA

płyta którą kupiłem zepsuła się po 2 dniach użytkowania i to akurat w czasie świąt wielkanocnych gdzie rodzina miała przyjechać na obiad nie polecam tego modelu
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
3 lat temu

Płyta grzewcza Whirlpool ACM 816 BA

Za przystępną cenę mam dużo funkcji: booster-szybkie gotowanie rewelacyjne; duże pole grzewcze dzielone i minutnik sterujący do każdego pola bardzo przydatne; intuicyjne proste i precyzyjne sterowanie obsługują wszyscy domownicy.Używałam płyty ceramicznej przez 15 lat i na szczęście zbiłam jej blat co zaowocowało zakupem płyty indukcyjnej (mam nadzieję zaoszczędzić dużo na energii i czasie podczas gotowania).PS. Używam bezproblemowo przez 15 lat trzech innych urządzeń firmy ""Whirpool"" i dlatego ten wybór.
Jedna osoba uznała tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
3 lat temu

Godny polecenia

Wybrałam tą płytę z uwagi na funkcję ""flexi cook"" i był to świetny wybór płyta jest cichutka w ogóle jej nie słychać woda gotuje się ekspresem panel bardzo łatwy w obsłudze. Polecam.
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
3 lat temu

Whirlpool ACM 816 BA

płyta ładna wizualnie ma być dobra na razie jeszcze nie mogę ocenić bo dopiero co zamontowana ale wodę grzeje bez problemu.
2 osoby uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów (1 pytanie)


  • anonimous 8 miesięcy temu

    CZY TĘ PŁYTĘ MOŻNA ZAINSTALOWAĆ DO ZWYKŁEGO GNIAZDKA, CZY TEŻ MUSI BYĆ TZW 3-CIA FAZA?