Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

To niezwykłe, ile rzeczy zawdzięczamy Turcji! To właśnie stąd pochodził św. Mikołaj, koń trojański, a po niebie latał skrzydlaty koń − Pegaz. Turcja dała światu lody (które się nie roztapiają!), pyszną chałwę i tulipany. Dzięki Podróżownikowi znajdziesz domy-ule, wulkany i miasto kotów. Odwiedzisz Bawełniany Zamek pełen ciepłej wody, zamieszkasz w domku na drzewie i przespacerujesz się z Piekła do Nieba. Poznasz sekrety morza i skalne labirynty Kapadocji. Ruszaj z nami po przygodę!

Wydawcą serii jest MAC Edukacja. Obecnie, po 25 latach działalności, MAC Edukacja znajduje się w czołówce wydawców edukacyjnych w Polsce. Sukces, który osiągnęliśmy − od firmy rodzinnej do dużego, liczącego się na rynku, wydawcy − wpływa na nas mobilizująco. Nie bez znaczenia jest też renoma naszych publikacji wśród nauczycieli i środowisk związanych z edukacją. Publikacja ma 96 stron i zawiera:

* niezbędnik małego reportera
* listę kontrolną rzeczy do zabrania
* opowieści o zwierzętach i roślinach
* ciekawostki kulturowe i geograficzne
* informacje o rówieśnikach i ich zabawach
* poczytajki z innej bajki
* minisłowniczek
* opisy najważniejszych atrakcji
* porady przyjaciół przyrody
* ćwiczenia i zadania
* miejsce na własną twórczość
* ponad 60 naklejek
* grę planszową z historią kraju
* karty memo
* tangramy do ułożenia.

Autorami Podróżowników jest para znanych podróżników: Anna i Krzysztof Kobusowie (www.malypodroznik.pl), którzy od lat pokazują, że podróżowanie z dziećmi to zupełnie nowy wymiar przygody. Tym razem stworzyli oni publikację, dzięki której żadna droga nie będzie się dłużyć, a dzieci − zapełniając Podróżownik swoimi pracami − zyskają wspaniałą pamiątkę z wyjazdu. Każda książka zawiera: naklejki, grę planszową, karty memo, tangramy, opowieści o zwierzętach i roślinach, ciekawostki kulturowe i geograficzne, opisy najważniejszych atrakcji, zagadki i zadania oraz miejsce na własną twórczość. Pierwsze trzy tomy serii to: Turcja, Chorwacja i Wybrzeże Polski, kolejne to: Egipt, Warmia i Mazury oraz Tatry i Pieniny.

Podróżowniki to seria książek przeznaczonych dla dzieci w wieku powyżej 6 lat, obejmująca sześć tytułów: Polska – Wybrzeże Polski, Polska – Warmia i Mazury, Polska – Tatry i Pieniny, Chorwacja, Turcja, Egipt.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2015
Autor Anna i Krzysztof Kobusowie
Wydawca MAC Edukacja
Format 235x164
Rodzaj Dla dzieci
Język polski
Ilość stron 96
Podkategoria Książki dla dzieci
ISBN 9788378737926

Producent: MAC Edukacja

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.