Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Hevea- stare konto

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

BUDOWA: Poduszka „rogal” z naturalnego lateksu – pochodzącego z ekologicznych upraw w Gwatemali. Bez dodatków lateksu syntetycznego. Pokrowiec z dzianiny bawełnianej (100%) typu Frotte.
Pokrowiec zdejmowany do prania, taśma suwakowa po zewnętrznej stronie poduszki. Pokrowiec do prania w temp. 60C. Wkład lateksowy również nadaje się do delikatnego prania bez użycia detergentów. Dzianina z certyfikatem Bezpieczny dla dziecka.
Rogal podróżny - stabilizuje odcinek szyjny kręgosłupa z zachowaniem jego fizjologicznej krzywizny oraz odciąża struktury kostno- stawowe, więzadłowe i mięśniowe użytkownika. Zalecana dla dzieci i dorosłych w stanach przeciążeniowych odcinka szyjnego kręgosłupa związanych z nadmiernym napięciem mięśni szyi i karku, w przypadku niestabilności kręgów szyjnych lub jako profilaktyka zmian przeciążeniowych i strukturalnych. Zawiera naturalny lateks, miękki, idealnie elastyczny, bezpieczny i bardzo trwały. Kolekcja we wzory graficzne KUBUŚ na licencji The Walt Disney Company. Rozmiar dziecięcy uniwersalny, wymiary:
- długość 32cm, szerokość 26 cm.

ZASTOSOWANIE: Rogal podróżny. Zalecana w przypadku niestabilności kręgów szyjnych lub jako profilaktyka zmian przeciążeniowych i strukturalnych. Zawiera naturalny lateks, miękki, elastyczny, bezpieczny i trwały.UWAGI: Brak możliwości wykonania rozmiarów nietypowych. Realizacja do 3 dni. Dopasowana toba z rączką do transportu i przechowywania.GWARANCJA: 2 lata na produkt
GRUPA WIEKOWA: bez ograniczeń

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj produktu Poduszka
Dla kogo Chłopca Dziewczynki
Materiał Lateks Bawełna
Wypełnienie Lateks
Wiek 0 miesięcy +
Temat/Postać Kubuś Puchatek
Kształt Rogal
Zapięcie Suwak
Cechy kluczowe Antyalergiczne
Kolor Wielokolorowy
Długość 26 cm
Szerokość 32 cm

Producent: Hevea

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.