Opinie klientów:

Sprzedawane przez: eMAG

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Wybierz Kolor

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Konfigurowalne limity stref tętna Limity stref tętna można ustawić na trzy sposoby: wybrać domyślne strefy, które są obliczane na podstawie tętna maksymalnego; wprowadzić je samodzielnie lub wybrać strefy określone na podstawie wartości progowych. HRmax (wprowadzone przez użytkownika) HRmax (na podstawie wieku) Najwyższa liczba uderzeń serca na minutę (bpm) podczas największego wysiłku fizycznego. Aby wstępnie oszacować maksymalne tętno, odejmij swój wiek od liczby 220. Wskaźnik HRmax jest przydatny do określania intensywności treningu w taki sam sposób jak w przypadku stref intensywności. Niektóre produkty firmy Polar określają tętno maksymalne, przeprowadzając Polar Fitness Test (zob. HRmax (na podstawie Polar Fitness Test)). Polar Fitness Test Polar OwnCal – Inteligentny licznik kalorii Najdokładniejszy licznik spalanych kalorii dostępny na rynku. Pozwala określić liczbę kalorii spalonych podczas treningu w oparciu o Twoją masę ciała, wzrost, wiek, płeć i intensywność aktywności fizycznej. Inteligentny licznik kalorii jest dostępny w monitorach pracy serca i monitorach aktywności fizycznej.
Strefy bazujące na tętnie z alarmem dźwiękowym i wizualnym Możesz zdefiniować strefy dla sesji treningowych w oparciu o tętno, co pomoże określić właściwą intensywność treningu. Jeśli osiągniesz wartości spoza aktualnej strefy, komputer treningowy poinformuje Cię o tym alarmem dźwiękowym i wizualnym. Automatycznie ustawiane limity HR bpm na podstawie wieku Komputer treningowy automatycznie określa limity tętna zależnie od maksymalnego tętna, wyznaczonego na podstawie wieku (220 minus wiek), dzięki czemu trening jest bezpieczny i efektywny. Limity są podawane jako liczba uderzeń serca w ciągu minuty (bpm) lub jako procentowa wartość tętna maksymalnego (%). Zobacz także część „Ręcznie ustawiane limity”. Średnie, minimalne i maksymalne tętno z treningu Tętno - bpm Pomiar tętna pozwala na określenie intensywności pracy serca. Tętno może być wyrażone jako liczba uderzeń na minutę (bpm) lub jako procentowa wartość tętna maksymalnego (%). Strefy tętna Strefy tętna pozwalają w prosty sposób wybrać i monitorować intensywność treningu i ćwiczyć według programów opartych na tętnie. Domyślne strefy tętna są określone na podstawie procentowej wartości Twojego maksymalnego tętna (HRmax) i opisywane są jako: bardzo lekka (50–60% HRmax), lekka (60–70% HRmax), umiarkowana (70–80% HRmax), ciężka (80–90% HRmax) i maksymalna (90–100% HRmax). Możesz także określić swoje własne strefy tętna. Rezultat treningu Informacje zwrotne wyświetlane niezwłocznie po zakończeniu treningu zmotywują Cię do dalszej pracy. Jeśli chcesz wiedzieć, jaki jest wpływ poszczególnych treningów na Twój organizm, funkcja ta poda Ci wszystkie wymagane informacje. Po każdej sesji wyświetlane jest krótkie podsumowanie, a szczegółowe dane zapisywane są w pliku treningowym lub są przesyłane na serwis internetowy, celem jeszcze pełniejszej analizy. Całodobowy pomiar aktywności System pomiaru całodobowej aktywności rejestruje Twoją aktywność o różnych poziomach intensywności – bez przerwy, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pokazuje czas odpoczynku, jak również informacje o codziennej aktywności o małej, średniej i dużej intensywności. Posiada także licznik kalorii i kroków.
Cel związany z aktywnością

Krokomierz Funkcja liczy kroki zrobione w ciągu dnia, co pozwala łatwo określić dzienne cele związane z treningiem. Zalecana liczba kroków wynosi minimum 10 000 dziennie. Czas aktywności Czas aktywności to skumulowany czas aktywności fizycznej korzystnej dla zdrowia i sprawności fizycznej. Zalecany czas aktywności powinien wynosić 30 lub więcej minut dziennie. Czas i jakość snu

Podsumowanie aktywności
Różne poziomy intensywności wysiłku Informacja o braku aktywności Funkcja powiadomi Cię, jeśli zbyt długo siedzisz w jednym miejscu. Najlepsze wyniki Zapisuje najlepsze wyniki i powiadamia Cię, kiedy pobijesz swój rekord. Sygnalizacja dźwiękowa Podczas treningu urządzenie emituje sygnały dźwiękowe, powiadamiając Cię, że musisz zwolnić lub przyspieszyć, aby osiągnąć zaplanowane cele treningowe.
Timer interwałów W oparciu o dystans lub czas możesz ustawić dwa timery dla dowolnych ćwiczeń interwałowych. Treningi interwałowe z podpowiedziami – oparte na tętnie / dystansie Stwórz trening interwałowy oparty na czasie, tętnie lub dystansie, a otrzymasz podpowiedzi i wskazówki w trakcie jego wykonywania. Ręczne i automatyczne okrążenia Profile sportowe (edytowalne) Funkcja umożliwia dodanie wszystkich ulubionych sportów, które uprawiasz i skonfigurowanie ustawień dla każdego z nich. Przykładowo, możesz ustawić poszczególne ekrany – wybrać jakie dane mają być wyświetlane podczas treningu: tętno, prędkość, dystans lub inne, w zależności od Twoich upodobań oraz wymagań treningowych. Funkcja automatycznie wykrywa dodane przez Ciebie sensory. Możesz skonfigurować do 15 (w przypadku urządzenia Polar RCX5), do 20 (w przypadku urządzenia Polar V800 i M400) lub do 4 profili sportowych (w przypadku urządzenia V650). Konfiguracja wyświetlacza Możesz tak skonfigurować komputer treningowy, aby na wyświetlaczu przedstawiane były te informacje, których potrzebujesz w czasie sesji treningowej. Wyświetlacz można skonfigurować z poziomu komputera.
ZoneLock Funkcja ZoneLock pozwala zachować określoną intensywność ćwiczenia. Możesz wybrać blokadę strefy przed rozpoczęciem treningu lub w jego trakcie – wystarczy wtedy nacisnąć przycisk, gdy zaczniesz już ćwiczyć z określoną intensywnością. Krokomierz Funkcja liczy kroki zrobione w ciągu dnia, co pozwala łatwo określić dzienne cele związane z aktywnością. Zalecana liczba kroków wynosi minimum 10 000 dziennie. Zaawansowana analiza treningu Możesz łatwo przeanalizować każdy szczegół Twojego treningu, poznać dokładniej swoje ćwiczenia i dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu.
Podgląd mapy Korzystanie z sensora GPS podczas treningu pozwala na odtworzenie przebytej trasy na mapie. Mapa pozwala na bardziej szczegółową analizę danych treningowych. Odtwarzanie treningu Funkcja wideo, dzięki której możesz analizować kluczowe momenty tras treningowych. Czas i jakość snu Funkcja automatycznie rozpoczyna pomiar czasu snu, gdy leżysz, a Twój organizm uspokaja się. Aplikacja na urządzenia mobilne i serwis internetowy Polar Flow podadzą Ci informacje na temat czasu i jakości Twojego snu. Porównując czas spokojnego i niespokojnego snu, aplikacja umożliwia szczegółowy wgląd w to, jak Twój organizm wypoczywa w nocy oraz czy na Twój sen mają wpływ zmiany w codziennym życiu. Rodzaje aktywności Strefy aktywności umożliwiają monitorowanie Twojej aktywności na pięciu różnych poziomach intensywności: odpoczynek, siedzenie, niska, średnia i wysoka. Możesz sprawdzić swoją aktywność w serwisie internetowym i aplikacji Polar Flow na urządzenia mobilne. Możesz także porównać intensywność różnych stref aktywności (niska, średnia i wysoka). Im wyższy poziom, tym szybciej osiągniesz swój cel. Przykłady czynności o małej, średniej i dużej intensywności możesz znaleźć w serwisie internetowym Polar Flow.

Zaawansowana analiza aktywności Dzięki raportom możesz w łatwy sposób przeanalizować swoją codzienną i długoterminową aktywność fizyczną. Całkowity czas aktywności pokazuje łączny czas wysiłku, który korzystnie wpływa na Twój organizm. Poza szczegółami dotyczącymi Twojej aktywności fizycznej i korzyści dla zdrowia, które się z nią wiążą, możesz również otrzymywać informacje na temat zbyt długiego okresu braku aktywności. Dziennik treningowy Dziennik dostępny jest na stronie internetowej firmy Polar. Po przesłaniu danych treningowych z komputera treningowego do dziennika możesz z łatwością analizować swoją aktywność i planować przyszłe sesje treningowe. Dostępne są również miesięczne i tygodniowe podsumowania. Powrót do punktu początkowego Funkcja ta poprowadzi Cię najkrótszą drogą do punktu rozpoczęcia treningu, a także wskaże odległość od niego. Teraz możesz bezpiecznie odkrywać nowe, nieznane trasy, wiedząc, że jesteś o jedno naciśnięcie przycisku od miejsca rozpoczęcia treningu. Szacunkowy czas ukończenia Kiedy wybierzesz się pobiegać lub na przejażdżkę, otrzymasz informację o szacunkowym czasie ukończenia w oparciu o tempo lub prędkość. Autostart/stop Po włączeniu tej funkcji komputer treningowy automatycznie rozpoczyna/kończy rejestrowanie treningu po ruszeniu/zatrzymaniu się. Dystans - treningu, okrążenia, wycieczki i całkowity Prędkość / Tempo – bieżąca, średnia oraz maksymalna Running Index Running Index to wskaźnik oparty na pomiarze pracy serca oraz prędkości podczas biegu. Wskazuje on na jakim poziomie znajduje się Twoja efektywność biegowa w danym dniu, zależna od kondycji oraz ekonomiki biegu. W pulsometrze V800 funkcja ta uwzględnia także nachylenie terenu. Wysokość n.p.m. na podstawie GPS Dziennik treningowy Zapisuje do 30 godzin treningów (czas zapisu może się różnić w zależności od ustawień języka). Możesz wyświetlać dane treningowe z ostatnich czterech tygodni i informacje o planowanych treningach w ciągu kolejnych czterech tygodni. Funkcje podstawowe

Podświetlenie
Żywotność akumulatora: Do 8 godzin treningu (przy użyciu GPS i nadajnika na klatkę piersiową) oraz do 24 dni w trybie wyświetlania czasu z monitorowaniem codziennej aktywności
Akumulator ładowny standardowym kablem micro-USB
Aktualizacja oprogramowania sprzętowego
Data i dzień tygodnia
Blokada klawiszy
Godzina (12/24h) z alarmem
Wodoszczelność - 30m

W zestawie:

Komputer treningowy Polar M400
Nadajnik na klatkę piersiową Polar H7
Kabel USB
Instrukcja obsługi Polar M400

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj produktu Pulsometry
Typ produktu Zegarek
Dla kogo Mężczyzn Kobiet
Kolor Biały
Technologia Bluetooth
Rodzaj podłoża Asfalt Teren

Producent: Polar Puls

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.