Opinie klientów:

Oferta: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

„Polska według Czejarka” to przewodnik po niezwykłych miejscach w naszym kraju. To wyprawa tropami tajemnic, zagadek, ciekawostek oraz niewyjaśnionych historii, które warto poznać.
Autor książki jest znanym dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Od ponad 20 lat z mikrofonem i aparatem fotograficznym w ręku przemierza Polskę, tropiąc historię oraz odnajdując miejsca, o których próżno szukać informacji w typowych przewodnikach. Romek wie, gdzie ukryte są magiczne piramidy, w którym muzeum wisi portret najpiękniejszej kobiety, potrafi też wskazać tajne przejścia, krypty i grobowce, o których wiedzą tylko wtajemniczeni. Zna tajemnice polskich templariuszy, zagadki II wojny światowej oraz opowieści o duchach, plotki o skandalach i... pikantnych historiach skrywanych skrzętnie od lat. Ma teżwielu dobrych znajomych w różnych regionach Polski, którzy pomagają mu trafić tam, gdzie nie dotarli jeszcze inni.
Reportaże Romka publikował „Super Express”. Dziś cykl „Polska według Czejarka” doczekał się wydania w formie książkowej.
Czy Polska potrafi skrywać tajemnice? Oczywiście, że tak! Ten przewodnik jest tego najlepszym przykładem.

Specyfikacje

main

Rok wydania 2009
Autor Roman Czejarek
Wydawca Księży Młyn Dom Wydawniczy
Format 206x145
Rodzaj Podróże
Język polski
Ilość stron 144
Podkategoria Przewodniki
ISBN 9788361253570

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.