Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Podobne produkty

Opis

Czy często zdarza Ci się marzyć o tym, żeby ułatwić ludziom osiąganie porozumienia? Wiedza zawarta w tej książce z pewnością umożliwi Ci to - niezależnie od tego, czy chodzi o konflikty wśród dzieci, dorosłych, współpracowników, czy członków Twojej rodziny. Znajdziesz tu refleksje dotyczące rozmaitych międzyludzkich relacji - zarówno pomiędzy jednostkami, jak i wewnątrz grupy. Pomocne w rozwiązywaniu problemów, których przyczyną jest brak kontaktu między ludźmi, mogą być także zaproponowane przez autorkę ćwiczenia.
Przedmiotem rozważań składających się na tę publikację są trudności, na jakie możemy napotkać podczas prowadzenia mediacji. Autorka podejmuje próbę odpowiedzi na pytanie - jak radzić sobie z konfliktami we współczesnym świecie, w którym albo ukrywa się problemy, albo rozwiązuje je przy użyciu przemocy? Zamieszczone w książce ćwiczenia mogą być interesujące dla tych z Was, którzy nie chcą poprzestawać jedynie na lekturze, ale pragną zdobyć i pogłębić praktyczną wiedzę o tym, jak działać jako trzecia strona. Podstawą refleksji zawartych w tej książce jest Nonviolent Communication - świadomy sposób przeżywania życia, zaproponowany przez dr. Marshalla Rosenberga.

Liv Larsson - Szwedka, znana międzynarodowa trenerka w zakresie Nonviolent Communication. Swoimi doświadczeniami dzieli się z czytelnikami na kartach książek tłumaczonych na wiele języków. Są to takie prace jak: Nonviolent Communication i praktiken, Varning fr prat, czy Lilla knsloboken. Od lat prowadzi, także w Polsce, treningi Nonviolent Communication i mediacji. Jej życzeniem jest zarówno opisanie sposobu funkcjonowania struktur społecznych stworzonych na bazie modelu dominacji, jak i zaproponowanie narzędzi, pozwalających na stworzenie alternatywnego systemu, służącego życiu we wszystkich jego aspektach.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2011
Autor Marshall B. Rosenberg
Wydawca Czarna Owca (dawniej Jacek Santorski & Co.)
Format 240x165
Rodzaj Poradniki
Język polski
Ilość stron 216
Podkategoria Poradniki - inne
ISBN *, 9788375541526

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.