Opinie klientów:

Sprzedawane przez: eMAG

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Czy kiedykolwiek Twój smartfon lub tablet rozładował się w momencie gdy go najbardziej potrzebowałeś a w pobliżu nie było możliwości podłączenia ładowarki do prądu? Jeśli zdarzyło Ci się to więcej niż raz to zapewne wpadłeś na to, że świetnie byłoby mieć zapasowa baterię do swojego urządzenia. No tak… ale przecież niektóre urządzenia nie mają wymiennej baterii a poza tym nie byłoby wygodne noszenie kilku różnych baterii do wielu różnych urządzeń. Mamy rozwiązanie dla Ciebie! Power bank ze złączem USB dzięki któremu możesz naładować wszelkie przenośne urządzenia ładowane poprzez to złącze! Na razie nie myśl jakie to przydatne i wygodne, zapoznaj się z kilkoma szczegółami dotyczącymi naszego rozwiązania. Urządzenie digital box DBMP-PB22W z serii MOBI.PWR to wysokiej jakości zewnętrzny mobilny akumulator (Power bank) o pojemności 2200mAh dedykowany osobom prowadzącym aktywny tryb życia, które często mają problem z dostępem do stałego źródła energii. Urządzenie jest kompaktowych rozmiarów, dlatego z łatwością można je zabrać zawsze ze sobą – do autobusu czy na rower. Ten mobilny bank energii pozwoli Ci naładować bądź doładować takie urządzenia jak smartphone, aparat, kamera czy tablet, w miejscach, w których nie ma dostępu do źródła prądu elektrycznego. Główne zalety: Mobilny bank energii kompaktowych rozmiarów o pojemności 2200 mAh - zawsze razem z Tobą Urządzenie posiada funkcję latarki LED Stylowy i elegancki design Wyjście Micro USB, Mini USB, USB 2.0 Sygnalizowanie diodowe poziomu naładowania akumulatora Mobilna energia zawsze razem z Tobą Ten mobilny power bank to designerskie urządzenie niewielkich rozmiarów wykonane z dobrej jakości tworzywa, które zapewnia urządzeniu ochronę. Jego rozmiar sprawia, że bezproblemowo możemy schować go do kieszeni w spodniach. W środku urządzenia znajduję się litowo-jonowy akumulator o pojemności 2200 mAh, a maksymalny prąd ładowania wynosi 5V-0.8A. Pozwala on na naładowanie lub doładowanie (w zależności od pojemności baterii) takich urządzeń jak smartphone, aparat, kamera lub tablet poprzez złącze Micro USB, mini USB lub USB 2.0. Proces ładowania urządzenia o utraconej energii odbywa się poprzez złącze Micro USB. Power bank posiada dodatkową funkcje jaką jest latarka LED wyposażona w cztery białe diody.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Typ produktu ładowarka przenośna
Kompatybilne telefony Uniwersalny
Łączność USB
Pojemność baterii (mAh) 2200

Producent: Digital Box

Produkty komplementarne

Opinie (jedna opinia)


Ogólna ocena produktu:

3 (jedna opinia)

Masz ten produkt? Używasz go?

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić


Sortuj według:

Opinia dodana przez
anonimous
1 miesiąc temu

Zakupiono u nas

Może być

Bardzo fajna rzecz. Latarka świeci bardzo jasnym światłem, nie udało mi się rozładować akumulatora tylko używając latarki. Funkcja powerbanku też jest przydatna. Już kilka razy uratowała mi telefon przed rozładowaniem. Akumulator można ładować z gniazda USB w komputerze lub używać ładowarki telefonu.
Wady:
Po jakimś czasie odkleiła mi się część z diodami LED. Wystarczyła "kropelka" i po sprawie, ale jednak.
Druga, poważniejsza wada. Nie mogę ładować urządzeń pobierających mało prądu (np słuchawki Bluetooth). Ładowanie wyłącza się po kilkudziesięciu sekundach.
Gdyby nie to, byłoby 5 gwiazdek.
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.