Opinie klientów:

Sprzedawane przez: eMAG

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Pralki Beko to nowoczesne dzieła sztuki. Inteligentne rozwiązania technologiczne, oszczędność energii i miejsca (6 kg przy 45 cm i 5 kg przy 35 cm głębokości) zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Beko WMB 50811 PL NY
Klasa energetyczna A+: Produkty Beko posiadające klasę energetyczną A+ nie tylko przyczyniają się do podreperowania rodzinnego budżetu, ale również dbają o środowisko naturalne. Modele z klasą A+ zużywają jeszcze mniej energii niż identyczne modele w klasie A. Elektroniczny system wyważania wsadu: System ten "waży" pranie i odpowiednio rozkłada je wewnątrz bębna, by wyeliminować wibracje i hałas i zapewnić maksymalną stabilność urządzenia podczas wirowania. System ten gwarantuje maksymalną prędkość wirowania. Klasa prania A: Klasa prania A jest najlepszą klasą w swojej kategorii wg standardów europejskich. Pranie ręczne: Możliwe jest już pranie w pralce tak delikatnych materiałów jak jedwab, czy kaszmir! Wystarczy włączyć opcję „Pranie ręczne", która polega na bardzo delikatnym praniu, zupełnie jakby prało się ubrania w rękach! Dzięki odpowiednim ustawieniom, ubrania nie kurczą się, nie rozciągają, ani nie ulegają zniekształceniu. Ochrona przed skokami napięcia: Specjalny system chroni układ elektryczny pralek Beko przed niespodziewanymi skokami napięcia. Dzięki temu, układ elektryczny podlega mniejszemu zużyciu, a urządzenie automatycznie wznawia pracę po przerwie w dostawie prądu Zdejmowany blat: W wolnostojących produktach Beko istnieje możliwość zdjęcia blatu. Dzięki temu, w jeszcze łatwiejszy sposób możesz zagospodarować przestrzeń w swojej kuchni i łazience. System automatycznej kontroli zużycia wody: Wkłady prania mogą różnić się objętością i rodzajem tkanin. System automatycznej kontroli zużycia wody dobiera jej dokładnie tyle, by w zależności od wagi i rodzaju tkanin zapewnić optymalną skuteczność prania. Nawet najmniejsza oszczędność wody to mniejsze zużycie energii, a mniejsze zużycie wody i energii to czystsze środowisko naturalne i zasobniejszy budżet domowy. Ściana „S”: Specjalnie zaprojektowana ściana w kształcie litery „S” pomaga redukować wibracje występujące w trakcie prania. Dostępna jest we wszystkich modelach pralek Beko! Program do prania wełny: Specjalny program prania wełnianych ubrań, by nie ulegały zniszczeniu. AquaFusion: Podczas prania 25% detergentu jest wypłukiwane z wodą wylewającą się ze zbiornika. Tak więc używane jest jedynie 75% zastosowanego proszku. AquaFusion blokuje odpływ i dzięki temu poprawia efektywność prania. Dzięki AquaFusion praktycznie 100% detergentu jest używane do prania.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Pralka ładowana od frontu
Sposób załadunku Od przodu
Typu "slim" Tak
Typ wyświetlacza Nie
Prędkość wirowania (obr./min.) 800
Wsad (kg) 5
Klasa energetyczna A+
Klasa efektywności prania A
Klasa efektywności wirowania D

Programy

Liczba programów 15
Programy Bawełna Pranie ręczne Płukanie Intensywny pranie wełny syntetyki Bawełna Eco

Funkcje i bezpieczeństwo

Automatyczne wykrywanie ilości Tak
Opóźniony start Nie

Szczegóły techniczne

Średnie roczne zużycie wody (l) 9900
Poziom hałasu podczas wirowanie dB (A) 76
Poziom hałasu podczas prania dB (A) 61
Wymiary (WxSxG cm) 84 x 60 x 40
Inox Nie
Kolor Biały

Producent: BEKO

Produkty komplementarne

Opinie (2 opinie)


Ogólna ocena produktu:

2.5 (2 opinie)

Masz ten produkt? Używasz go?

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić


Sortuj według:

Opinia dodana przez
anonimous
1 rok temu

Negatywna

Nie polecam. Pralka strasznie halasuje podczas wirowania. Nozki nie trzymaja sie podloza.
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
3 lat temu

Zdecydowanie polecam. Chyba najbardziej podstawowy model pralek beko. Ale to i wada i zaleta. Nie ma wyświetlacza więc się on nie zepsuje. Jeśli p*****sz prostej pralki za małe pieniądze to idealny wybór.
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.