Opinie klientów:

Sprzedawane przez: eMAG

  • Darmowy zwrot

  • Darmowa dostawa

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Prostownica do włosów Bosch PHS 8667 ProSalon SensorProtection
Prosty przepis na eleganckie i nowoczesne fryzury!
Dzięki prostownicy Twoje włosy będą nie tylko gładkie, ale też wyjątkowo błyszczące. Płytki, pokryte powłoką ceramiczną, rozkładają równomiernie temperaturę i gwarantują bezpieczną stylizację. Kształt płytek pozwala prostować włosy już od nasady.
Prosta elegancja, jedwabisty połysk!
Prostownica Bosch PHS 8667 ProSalon SensorProtection o mocy 33 W posiada specjalny sensor, który chroni włosy przed zniszczeniem, alarm wibracyjny - włącza się gdy za mocne dociśniemy płytki prostownicy do pasma włosów, odporne na zarysowania i działanie środków do pielęgnacji włosów płytki, ruchome płytki idealnie dopasowują się do pasma włosów, obłe zakończenia płytek umożliwiają kreację loków, regulacja temperatury jest możliwa w zakresie 100-200°C.
Prostownica wyposażona jest w wiele praktycznych funkcji: permanentną jonizację. elekroniczną regulację temp. 100-200 °C, krótki czas nagrzewania: 25 s, funkcję szybkiego nagrzania do 200°C, przycisk ON/OFF - czerwona lampka kontrolna sygnalizująca pracę urządzenia, wyświetlacz LCD ze wskaźnikiem temperatury, specjalny sensor chroni włosy przed zniszczeniem. Alarm wibracyjny - włącza się, gdy za mocno dociśniemy płytki prostownicy do pasma włosów, funkcję zapamiętania ostatnio używanej temperatury, blokadę ustawień - pozwala uniknąć przypadkowej zmiany temperatury, wytrzymałe na zarysowania, anodyzowane płytki. Ruchome płytki idealnie dopasowują się do pasma włosów a obłe zakończenia płytek umożliwiają kreację loków. Lepszy efekt stylizacji można uzyskać dzięki optymalnemu rozprowadzeniu ciepła w płytkach a automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa (72 min.) odpowiada za łatwą i bezpieczną obsługę. Dodatkowo ten model wyposażony jest w blokadę zamykającą co pozwala na łatwe przechowywanie urządzenia, końcówkę chroniącą palce przed poparzeniem, uszko do zawieszania oraz obrotowy kabel. Konsekwentne zasady Już od wielu dekad marka Bosch kojarzona jest z innowacyjną technologią, najwyższą jakością, niezawodnością i nowoczesnym wzornictwem. Swoją renomę zawdzięcza konsekwentnie realizowanej filozofii i sformułowanej w 1886 r. przez założyciela marki, Roberta Boscha, który powiedział: „Wolę stracić pieniądze niż Wasze zaufanie”. Od tej zasady nie odstąpiliśmy do dziś i w tym właśnie tkwi siła naszej marki. Jesteśmy autorami wielu pionierskich patentów, czego najlepszym przykładem są nasze, energooszczędne urządzenia gospodarstwa domowego. Komfort i oszczędność na co dzień W oparciu o wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę wciąż proponujemy nowe rozwiązania – aby obowiązki domowe były coraz łatwiejsze, a w wielu wypadkach stały się prawdziwą przyjemnością. Sprzęty domowe Bosch kojarzone są z najwyższą funkcjonalnością i innowacyjnością; w naszych laboratoriach trwają nieustannie prace nad ich doskonaleniem. Dzięki temu możemy poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami, przyznawanymi co roku za doskonały design oraz nasz wkład w ochronę środowiska.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Cechy ogólne

Profesjonalna prostownica do włosów NIe
Maksymalna temperatura (C) 200
Regulacja temperatury Tak
Wyświetlacz tak
Typ powłoki Anodyzowana
Automatyczne wyłączanie Tak
Zastosowanie Suche włosy

Funkcje

Jonizacja tak
Kontrola temperatury Max. 200 st.C

Akcesoria

Pokrowiec Nie

Dane techniczne

Kolor Czarny/Srebrny
Zasilanie (V / Hz) 33
Inne Blokada zamykajaca Odporne na zarysowania Szybkie nagrzewanie w 60 sekund Zapamietywanie ostatnio uzywanej temperatury

Producent: Bosch

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.