Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

DVDmax

Zobacz powiązane produkty po:

Podobne produkty

Opis

Ann Cleeves jak nikt potrafi budować klaustrofobiczny, zimny klimat miejsca akcji i sprawić, że czytelnik ma wrażenie, jakby tam był. A jej Vera jest niepowtarzalna, a zarazem tak bardzo ludzka.
„Daily Mail”

Vera Stanhope – ze swoją nadwagą, bałaganiarstwem, swoimi słabościami i demonami dzieciństwa i przeszłości – jest wprost rewelacyjna.
“The Guardian”

„Niezwykle inteligentnie skonstruowany psychologiczny kryminał z misterną inteligentną intrygą. Wnikliwy, przekonujący i nieodparcie fascynujący.”
„The Times”

Kryminały Ann Cleeves z Verą Stanhopesą unikatowe. Ale w tej powieści mamy dodatkowo kapitalne portrety trzech kobiet, wciągniętych w pułapkę zdrady, oszustwa i zbrodni.
„Sunday Express”

Odludna farma wśród pustych wzgórz Northumbrii. Trzy kobiety prowadzą wspólne badania środowiska naturalnego w miejscu, gdzie ma powstać kopalnia. Trzy kobiety, które łączy jedno: każda dobrze zna znaczenie słowa zdrada.
Dla kierującej zespołem ornitolog Rachael Lambert ten projekt jest okazją, by odzyskać poczucie własnej wartości po podwójnej zdradzie – kochanka, a zarazem szefa. Botaniczka Anne Preece wie, że nie powinna tu być. Grace Fulwell, małomówna, zamknięta w sobie młoda zoolog, nie zdradza żadnego ze swoich sekretów…
Nagle Rachael znajduje ciało właścicielki farmy, gdzie mieszkają. Bella popełniła samobójstwo, to oczywiste dla wszystkich - poza Rachael, która zbyt dobrze ją znała.
Wraz z następnym morderstwem na scenę wkracza inspektor Vera Stanhope - samotna pracoholiczka o ciętym języku i niezbyt przyjemnym charakterze.
Vera dobrze zna te okolice. Lecz nie wiążą się z nim dobre wspomnienia. Teraz musi ułożyć prawdę z kawałków układanki z zagmatwanych życiorysów trzech kobiet, które mają ze sobą więcej wspólnego niż im się wydaje...

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2013
Autor Ann Cleeves
Wydawca Amber
Format 205x130
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 416
Podkategoria Literatura sensacyjna, kryminał, horror
ISBN 9788324147939

Producent: Amber

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.