Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

DVDmax

Podobne produkty

Opis

Kim są duchowni i osoby zakonne, biorąc pod uwagę ich profil psychologiczny i problemy, z jakimi się zmagają? Czy są podobni do większości społeczeństwa, czy może coś ich wyróżnia? Na jakie trudności i wyzwania są szczególnie narażeni ze względu na wykonywaną pracę?

Duchowni i zakonnicy to osoby "zawodowo" religijne, a to zakłada specyficzne podejście do życia. Dlatego też grupa ta dla wielu terapeutów wciąż stanowi prawdziwą zagadkę.

Joseph W. Ciarrocchi i Robert J. Wicks, amerykańscy psychoterapeuci i bardzo bogatym doświadczeniu w pracy z księżmi i zakonnikami, starają się osiągnąć lepsze zrozumienie wymiarów powołania kapłańskiego i zakonnego, motywacji skłaniającej do obrania tego stanu życia w ramach danego Kościoła i danego społeczeństwa, które podlegają ciągłym zmianom. Przez takie podejście autorzy osiągają lepsze zrozumienie problemów, z jakimi zmagają się duchowni.

Psychoterapia duchownych i osób zakonnych to książka, która z pewnością powinna zainteresować terapeutów a także samych duchownych i osoby zakonne.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2008
Autor Joseph W. Ciarrocchi Robert J. Wicks
Ilość stron 246
ISBN 978-83-7489-111-0
Rozmiar 167x240
Gatunek Psychoterapia
Kategoria Psychoterapia

Producent: W drodze

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.