Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

  • Darmowy zwrot

  • Darmowa dostawa

Opis

"Nie było mnie przy moich pierwszych narodzinach. Moje ciało przyszło na świat 26 lipca 1937 roku w Bordeaux. Tak mi powiedziano. Jestem zmuszony w to wierzyć - sam nie mam z tamtych chwil żadnych wspomnień.
Pamiętam za to swoje drugie narodziny. Pewnej nocy obudziłem się, a moje łóżko otaczali uzbrojeni mężczyźni. Przyszli po mnie, chcieli mnie zabić. Tamtej nocy rozpoczęła się moja historia".
Boris Cyrulnik

Boris Cyrulnik po raz pierwszy zdecydował się opowiedzieć tę wstrząsającą historię. Talent pisarza przywołuje emocje ocalonego. To książka o tym, jak społeczny obraz tragedii konstruuje indywidualne wspomnienia. I o tym, jak sięganie pamięcią do złamanego przez wojnę dzieciństwa pomaga przekroczyć cierpienie i odpowiedzieć na wołanie życia.
Niezwykła, przejmująca opowieść, która odbije się echem w każdym z nas.

Boris Cyrulnik - jest neuropsychiatrą i dyrektorem ds. nauczania na Uniwersytecie w Tulonie. Jest autorem wielu poczytnych książek, m.in. Un merveilleux malheur (Cudowne nieszczęście), Les Vilains Petits Canards (Brzydkie kaczątka), Anatomia uczuć, Rozmowy o miłości na skraju przepaści, O ciele i duszy.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2014
Autor Boris Cyrulnik
Wydawca Czarna Owca (dawniej Jacek Santorski & Co.)
Format 205x135
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 256
Podkategoria Dzienniki, wspomnienia, listy
ISBN 9788375547627

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.