Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

DVDmax

Zobacz powiązane produkty po:

Podobne produkty

Opis

W książce Ręka Boga doktor Nathanson daje poruszająco osobiste świadectwo na rzecz Ewangelii życia.
KARDYNAŁ JOHN O'CONNOR
"Czytanie Ręki Boga przypomina mi lekturę Wyznań Św. Augustyna."
O. PAUL MARX
"Bernard Nathanson prowadzi nas w podróż przez moralnie spustoszoną krainę ?kultury śmierci?, ale zarazem daje przekonujące świadectwo o możliwości rozpoczęcia życia na nowo."
RICHARD JOHN NEUHAUS
BERNARD NATHANSON (1926, Nowy Jork) - amerykański lekarz żydowskiego pochodzenia. W roku 1968 założył National Abortion Rights Action League (NARAL)
- największą proaborcyjną organizację w USA i został jej liderem. Jako ginekolog był osobiście odpowiedzialny za dokonanie ok. 75 tysięcy "zabiegów". Kiedy jednak, po wprowadzeniu aparatów USG, na własne oczy zobaczył na ekranie, jak wygląda i zachowuje się nienarodzone dziecko - zmienił swoje poglądy. Przeżył moralny wstrząs i stał się zdecydowanym przeciwnikiem aborcji! W roku 1984 nakręcił głośny reportaż filmowy "Niemy krzyk". Dokumentuje w nim zabieg przerwania ciąży i rozpaczliwą ucieczkę przed narzędziami zabójców, jakiej próbuje w łonie matki jej abortowane dziecko.
W roku 1996 Nathanson nawrócił się na katolicyzm. W katedrze Św. Patryka w Nowym Jorku otrzymał chrzest z rąk kardynała O'Connora. Po przyjęciu tego sakramentu oświadczył: "Przyjmując Chrystusa jeszcze bardziej doceniam fakt, że przynależę do kultury, narodu i tradycji żydowskiej. Tak będzie zawsze - i jestem z tego dumny".
RĘKA BOGA to napisana w roku 1996 autobiografia Nathansona, w której Autor przedstawia swoją drogę: od postawy wyrachowanego propagatora aborcji - aż po moralne opamiętanie i radykalny wobec niej sprzeciw. Książka demaskuje też szereg zakulisowych mechanizmów dotyczących funkcjonowania proaborcyjnego lobby.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2009
Autor Dr Bernard N. Nathanson
Ilość stron 248
ISBN 978-83-60335-59-8
Rozmiar 14 x 20 cm
Gatunek Pozostałe
Kategoria Pozostałe

Producent: Fronda

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.