Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

NIE TYLKO HARRY POTTER ZNA SIĘ NA CZARACH...

Kiedy jest się nastolatką, jak Robbie Forester, wcale się nie myśli, że życie może być niesprawiedliwe. A kancelaria prawnicza, w której pracuje jej mama, chyba nie pomaga bogaczom w ich perfidnych interesach na szkodę tych mniej zamożnych.
Naprawdę to wszystko wygląda jednak inaczej... Bo okazuje się, że atrakcyjny dla bogatego inwestora teren zajmują jadłodajnia dla ubogich, sklep płytowy, bar z przekąskami i kawiarenka. I teraz wystarczy podnieść im wszystkim czynsz, by zwinęli interesy.
Na szczęście jest na tym świecie Robbie i jej troje przyjaciół, którzy znajdą rozwiązanie tego problemu. Z wielką pomocą tajemniczej bransoletki o magicznej mocy. Ale może tam, gdzie sprawiedliwość jest bezsilna, na złych ludzi jedynym sposobem są właśnie czary...

Peter Abrahams w trzytomowej serii „Ingrid na tropie” stworzył postać nastoletniej panny detektyw z miasteczka Echo Falls, w którym ciągle zdarzają się jakieś kryminalne afery! Dla młodzieży napisał także przygodowy kryminał „Prawdziwy sprawdzian”.
A pod pseudonimem Spencer Quinn pisze cykl zabawnych powieści o przygodach prywatnego detektywa Berniego i jego niesfornego psa, Cheta.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2014
Autor Peter Abrahams
Wydawca C&T
Format 207x146
Rodzaj Dla młodzieży
Język polski
Ilość stron 214
Podkategoria Książki dla młodzieży
ISBN 9788374703024

Producent: C&T

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.