Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Gościnni ludzie, wspaniałe zabytki, beztroskie lenistwo w nadmorskich kurortach, bujna przyroda i piękne góry to zaledwie początek długiej listy atrakcji, jakie czekają na turystów pragnących zwiedzić Rumunię i Bułgarię...

Miejsc, które należy zobaczyć w Rumunii, jest bez liku. Do najciekawszych należą Transylwania i Dobrudża z deltą Dunaju. Koniecznie trzeba odwiedzić Sybin, przebyć słynną Trasę Transfogaraską, zobaczyć chłopskie zamki, kościoły i starożytne ruiny.

Przemierzając bułgarskie szlaki, niemal na każdym kroku spotyka się pamiątki bogatej przeszłości: kurhany i złote skarby, twierdze i amfiteatry, bazyliki i warownie. Fascynują ukryte wśród gór monastyry oraz skalne cerkiewki.

Seria "Dla zmotoryzowanych" powstaje we współpracy z programem "SKODA. Wiesz co dobre! i skierowana jest do wszystkich turystów podróżujących własnym środkiem transportu, których ciekawią ludzie i świat.

W przewodniku:
*ciekawe trasy zwiedzania
*aktualne informacje: noclegi, restauracje, imprezy cykliczne, parkingi, kilometraż, oznaczenia GPS najciekawszych atrakcji.
*porady instruktorów Szkoły Auto Skody dotyczące bezpiecznej jazdy oraz wskazówki kierowców, którzy dobrze znają opisywane trasy.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2013
Autor OPRACOWANIE ZBIOROWE
Wydawca Pascal
Format 220x115
Rodzaj Podróże
Język polski
Ilość stron 192
Podkategoria Przewodniki
ISBN 9788376421643
Kolekcja Przew.dla zmotoryzowanych

Producent: Pascal

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.