Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Jest rok 1861. Bezwzględna, pozbawiona skrupułów rodzina Unwinów, która zbudowała imperium na śmierci i żałobie, nie cofnie się przed niczym, aby pozbawić spadku dwie sieroty - Grace oraz bezbronną Lily, dziewczynę o umyśle dziecka. Po utracie najbliższych siostry desperacko walczą o przetrwanie, a kiedy Grace zmuszona jest zatrudnić się u Unwinów jako zawodowa żałobnica, oplata je sieć intryg, o których nie mają pojęcia...

"Siostra" to porywająca gotycka opowieść o miłości, lojalności i zdradzie osadzona w sugestywnie odmalowanym wiktoriańskim Londynie.

Mary Hooper urodziła się w Londynie. Czuje tak ogromny sentyment do tego miasta, że często portretuje je w swoich powieściach. Pewnego dnia przeczytała w jakimś magazynie opowiadanie, doszła do wniosku, że napisałaby je lepiej? i tak się zaczęło. Pierwszy tekst wysłała do czasopisma dla dziewcząt, które nie tylko go opublikowało, lecz także wypłaciło debiutującej autorce czternaście funtów. Dziś Mary Hooper mieszka w Henley w hrabstwie Oxfordshire razem z mężem, ma dorosłe dzieci, a w środy opiekuje się wnukiem, więc nie ważcie się wtedy do niej dzwonić!

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2012
Autor Mary Hooper
Wydawca Nasza Księgarnia
Format 203x135
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 288
Podkategoria Literatura piękna obca
ISBN 9788310120946

Producent: Nasza Księgarnia

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.