Opinie klientów:

Sprzedawane przez: eMAG

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Słuchawki Ultrasone IQ Ultrasone IQ to słuchawki dokanałowe wykonane w technice odlewu wyposażone w dwudrożne przetworniki hybrydowe. Unikalna konstrukcja zapewnia wygodę nawet podczas długiego słuchania. Przetworniki dynamiczne o średnicy 8 mm z potężnymi magnesami neodymowymi zapewniają solidne brzmienie z mocnym basem zarówno podczas długiego transatlantyckiego lotu jak i wyczerpującego maratonu.
Miniaturowy przetwornik ze zbalansowaną armaturą jest sterowany za pośrednictwem filtra pasmowego odpowiedzialnego za reprodukcję kryształowo czystych tonów średnich i wysokich.
Znakomita izolacja akustyczna od otoczenia umożliwia całkowitą koncentrację na muzyce dzięki czemu podróż samolotem lub pociągiem bądź ulubiona forma aktywności fizycznej stanie się unikalnym, solowym doświadczeniem muzycznym.
Zestaw zawiera 2 wysokiej jakości przewody z możliwością elastycznej regulacji w okolicy ucha w celu uzyskania optymalnego kontaktu z uchem oraz wygody. Przewód multimedialny wyposażony jest w mikrofon oraz pilota sterującego zapewniające wygodną obsługę połączeń telefonicznych oraz utworów. Przewód bez pilota i mikrofonu przewidziany jest z myślą o wykorzystaniu do zastosowań estradowych lub audiofilskich.
Słuchawki wyposażone są w luksusowe etui transportowe w formie zasobnika umożliwiającego przechowanie wraz z przewodami.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj słuchawki
Segment dokanałowe
Technologia Przewodowa
Pasmo przenoszenia (Hz) 17 - 21000
Połączenie 3.5 mm
Średnica głośnika (mm) 8
Mikrofon Tak
Długość przewodu (m) 1,2 m odłączany, z mikrofonem i pilotem + 1,2 m odłączany zagłowny
Kolor Żółty Srebrny
Waga: 10 g

Producent: Ultrasone

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.