Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

DVDmax

Zobacz powiązane produkty po:

Podobne produkty

Opis

Tu piwo jest tak dobre, że wojnę o nie toczono, kobiety task piękne, że miasto dla nich palono, a skarby tak wielkie, że Indiana Jones by się skusił. Przyjedźcie w gości do Wrocławia, zostaniecie na zawsze. A przynajmniej zobaczycie fascynujące miasto.
Pomoże Wam w tym "Spacerownik", czyli opis dziesięciu tras po najciekawszych zakątkach Wrocławia. To uzupełniona i rozszerzona wersja przewodników, które ukazały się od ubiegłego roku wraz z wrocławskim wydaniem "Gazety Wyborczej". Z tymi właśnie przewodnikami wyruszyliśmy wraz z wrocławianami i ich gośćmi na wędrówki w poszukiwaniu cudów miasta.
A jest ich wiele. Sprawdźcie sami, z którego miejsca Wrocławia widać trzy jego rynki, gdzie król miał swój zamek, a hrabia Fredro zostawił palec. Zobaczycie Halę Stulecia, wpisaną na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, odwiedźcie wrocławski Arsenał, wyspę księży i Górę Venus. Dowiecie się przy okazji, co oznacza biała róża, dlaczego rozzłoszczona kobieta jest groźniejsza od smoka, kogo ukrywał arcybiskup wrocławski w swojej rezydencji i czy pod ziemią Niemcy wybudowali drugie miasto. Naprawdę warto.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2011
Ilość stron 217
Rozmiar 170 x 220 mm
Gatunek Polska
Kategoria Polska

Producent: Agora

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.